Kdo je to?
Kdo je Markéta Jánská? Životopis Markéta Jánská, osobnosti, slavný člověk z kategorie modeling

Markéta Jánská

Kdo je Markéta Jánská? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Markéta Jánská je česká profesionální modelka a příležitostná seriálová a filmová herečka. Jánská se narodila v ústeckém městě Most. S modelingem začala již v 15 letech, kdy zvítězila v české módní soutěži. Později fotila pro různé erotické časopisy. V ČR se jí dvakrát po sobě nepodařilo dostat se do soutěže krásy Miss České republiky, a tak se roku 2001 rozhodla pro přijetí nabídky modelky v Kalifornii v americkém Los Angeles. V Americe se jí začalo velmi dařit a již o dva roky později se objevila v erotickém časopise Playboy jako Miss měsíce července 2003 (Playboy Playmate of the Month). Dále pózovala pro Playmates at Play 2015. Jedná z fotek se objevila v kalendáři Playboy Mansion (měsíc říjen).
Jánská se objevila také v epizodních rolích televizních seriálů Kriminálka Miami (2002), Swingtown (2008) a 90210: Nová generace (2010). Roku 2009 se mihla v komedii Trable v ráji, kde se objevila po boku amerického herce Vince Vaughna.Kdo je Markéta Jánská? Životopis Markéta Jánská, osobnosti, slavný člověk z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Markéta Jánská

Národnost: česká
Datum narození: 24. 5. 1981
Místo narození: Most, Československo

Popis osobnosti Markéta Jánská můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Kvetoucí čaj? Pamatujete si definici pojmu Sedmá nemoc? Rozumíte pojmu Hydroponie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Earl Grey?

Klíčová slova: wikipedie, osobnosti, wiki, biografie, kdo je Markéta Jánská?, popis, lexikon, modeling, Markéta Jánská, kde se narodil Markéta Jánská?, životopis, národnost, vysvětlení, místo narození, informace, osobnost

Pojem Markéta Jánská je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Markéta Jánská

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Markéta Jánská ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Markéta Jánská na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Markéta Jánská ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Markéta Jánská ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Markéta Jánská ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Jánská například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Markéta Jánská

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Markéta Jánská? Kdy se narodil Markéta Jánská? Kde se narodil Markéta Jánská? Markéta Jánská je v sekci Modeling

Kategorie modeling, černovláska vlny, markéta Jánská, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Markéta Jánská řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Jánská i v jiné kategorii než je modeling.