Kdo je to?
Kdo byl Antonín Dvořák? Životopis Antonín Dvořák, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Antonín Dvořák?

Kdo to byl Antonín Dvořák? Stručný životopis

Antonín Dvořák, celým jménem Antonín Leopold Dvořák, patří k celosvětově proslulým hudebním skladatelům a z našich komponistů je celkově nejhranější nejen na festivalech vážné hudby a při vystoupení známých orchestrů, ale i laickou veřejností. Složení jeho děl a síla melodií je oceňována i současnými odborníky.
Antonín Dvořák byl autorem různorodé tvorby, nejproslulejší jsou jeho vokálně instrumentální skladby, opery a komorní hudba. K nejhranějším dílům patří opera Rusalka, skladba Requiem nebo Slovanské tance.Kdo byl Antonín Dvořák? Životopis Antonín Dvořák, slavní lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Antonín Dvořák

Národnost: česká
Datum narození: 8. září 1841
Místo narození: 1. května 1904
Datum úmrtí: Nelahozeves

Sdílejte tuto stránku s osobností Antonín Dvořák se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Loftový byt? Víte co je Kyselina močová? Vzpomenete si na definici slova eBay? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hřích?

Klíčová slova: definice, informace, přesný výraz, význam slova, přesný význam, vysvětlení, význam, wiki, popis, Antonín Dvořák, slovo, kdo to je, původ slova, lexikon, hudba, odborný výraz

Pojem Antonín Dvořák je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Antonín Dvořák zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat frázi Antonín Dvořák ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Antonín Dvořák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Antonín Dvořák na Youtube

Hledat termín Antonín Dvořák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Dvořák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Antonín Dvořák

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Antonín Dvořák? Kdo to byl Antonín Dvořák? Kdy se narodil Antonín Dvořák? Kde se narodil Antonín Dvořák? Kdy zemřel Antonín Dvořák? Antonín Dvořák je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Antonín Dvořák řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Dvořák i v jiné kategorii než je hudba.