Kdo je to?
Kdo byl Antonín Dvořák? Životopis Antonín Dvořák, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Antonín Dvořák?

Kdo to byl Antonín Dvořák? Stručný životopis

Antonín Dvořák, celým jménem Antonín Leopold Dvořák, patří k celosvětově proslulým hudebním skladatelům a z našich komponistů je celkově nejhranější nejen na festivalech vážné hudby a při vystoupení známých orchestrů, ale i laickou veřejností. Složení jeho děl a síla melodií je oceňována i současnými odborníky.
Antonín Dvořák byl autorem různorodé tvorby, nejproslulejší jsou jeho vokálně instrumentální skladby, opery a komorní hudba. K nejhranějším dílům patří opera Rusalka, skladba Requiem nebo Slovanské tance.Kdo byl Antonín Dvořák? Životopis Antonín Dvořák, slavní lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Antonín Dvořák

Národnost: česká
Datum narození: 8. září 1841
Místo narození: 1. května 1904
Datum úmrtí: Nelahozeves

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Antonín Dvořák? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kvantová fyzika? Rozumíte pojmu Lymfodrenáž? Vzpomenete si na definici slova Satira? Znáte pojem Palindrom?

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, termín, etymologie, význam pojmu, kdo je Antonín Dvořák?, popis, pojem, původ slova, co je to Antonín Dvořák?, lexikon, informace, co znamená, formulace, Antonín Dvořák, kdo to je

Pojem Antonín Dvořák je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antonín Dvořák ve Wikimedia Commons

Najít výraz Antonín Dvořák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Antonín Dvořák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Antonín Dvořák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Dvořák například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Antonín Dvořák? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Antonín Dvořák? Kdo to byl Antonín Dvořák? Kdy se narodil Antonín Dvořák? Kde se narodil Antonín Dvořák? Kdy zemřel Antonín Dvořák? Antonín Dvořák je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Antonín Dvořák třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Dvořák i v jiné kategorii než je hudba.