Kdo je to?
Kdo byl Antonín Dvořák? Životopis Antonín Dvořák, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Antonín Dvořák?

Kdo to byl Antonín Dvořák? Stručný životopis

Antonín Dvořák, celým jménem Antonín Leopold Dvořák, patří k celosvětově proslulým hudebním skladatelům a z našich komponistů je celkově nejhranější nejen na festivalech vážné hudby a při vystoupení známých orchestrů, ale i laickou veřejností. Složení jeho děl a síla melodií je oceňována i současnými odborníky.
Antonín Dvořák byl autorem různorodé tvorby, nejproslulejší jsou jeho vokálně instrumentální skladby, opery a komorní hudba. K nejhranějším dílům patří opera Rusalka, skladba Requiem nebo Slovanské tance.Kdo byl Antonín Dvořák? Životopis Antonín Dvořák, slavní lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Antonín Dvořák

Národnost: česká
Datum narození: 8. září 1841
Místo narození: 1. května 1904
Datum úmrtí: Nelahozeves

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Antonín Dvořák sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Loftový byt? Rozumíte pojmu Dogmatismus? Vzpomenete si na definici slova eBay? Znáte pojem Cloud?

Klíčová slova: co je to Antonín Dvořák?, hudba, slovo, heslo, odborný výraz, význam pojmu, popis, popis, wiki, původ slova, Antonín Dvořák, informace, lexikon, vysvětlení, přesný výraz, pojem

Pojem Antonín Dvořák je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Antonín Dvořák

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antonín Dvořák ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Antonín Dvořák na Google.cz

Hledat frázi Antonín Dvořák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Antonín Dvořák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Dvořák například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Antonín Dvořák?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Antonín Dvořák? Kdo to byl Antonín Dvořák? Kdy se narodil Antonín Dvořák? Kde se narodil Antonín Dvořák? Kdy zemřel Antonín Dvořák? Antonín Dvořák patří do sekce hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Antonín Dvořák kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Dvořák i v jiné kategorii než je hudba.