Kdo je to?
Kdo je Radek Faksa? Životopis Radek Faksa, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Radek Faksa?

Kdo je Radek Faksa? Životopis, informace, biografie, sport

Radek Faksa je hokejový útočník, hrající za českou reprezentaci i v zámořské NHL. Poprvé reprezentoval naši vlast v roce 2016 na MS v Moskvě. Již v 17 letech hrál Radek Faksa za Oceláře Třinec a ve dvaadvaceti letech bojoval v Kanadě za Ontario.
V roce 2014 hrál v NHL v týmu Dallas Stars. Zde byl spoluhráčem Aleše Hemského a svou první branku vstřelil do branky týmu Carolina Hurricanes.Kdo je Radek Faksa? Životopis Radek Faksa, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Radek Faksa

Národnost: česká
Datum narození: 9.1.1994
Místo narození: Opava

Popis osobnosti Radek Faksa můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Blockchain? Víte co je Částice? Znáte pojem Čatní? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trader?

Klíčová slova: místo narození, narození, datum narození, kdo je Radek Faksa?, biografie, popis, vysvětlení, kdy se narodil Radek Faksa?, osobnosti, Radek Faksa, informace, Radek Faksa, wiki, sport, sport, kde se narodil Radek Faksa?

Pojem Radek Faksa je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Radek Faksa zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi Radek Faksa ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Radek Faksa na Google.cz

Hledat slovo Radek Faksa ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Radek Faksa na Google obrázcích

Hledat frázi Radek Faksa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Radek Faksa například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Radek Faksa

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Radek Faksa? Kdy se narodil Radek Faksa? Kde se narodil Radek Faksa? Radek Faksa se nachází v sekci Sport

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Radek Faksa dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radek Faksa i v jiné kategorii než je sport.