Kdo je to?
Kdo je to Radek Faksa? Životopis Radek Faksa, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Radek Faksa?

Kdo je to Radek Faksa? Stručný životopis

Radek Faksa je hokejový útočník, hrající za českou reprezentaci i v zámořské NHL. Poprvé reprezentoval naši vlast v roce 2016 na MS v Moskvě. Již v 17 letech hrál Radek Faksa za Oceláře Třinec a ve dvaadvaceti letech bojoval v Kanadě za Ontario.
V roce 2014 hrál v NHL v týmu Dallas Stars. Zde byl spoluhráčem Aleše Hemského a svou první branku vstřelil do branky týmu Carolina Hurricanes.Kdo je to Radek Faksa? Životopis Radek Faksa, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Radek Faksa

Národnost: česká
Datum narození: 9.1.1994
Místo narození: Opava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Radek Faksa s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Blockchain? Vzpomněli byste si co znamená slovo Invence? Znáte pojem Normalizace? Víte co je Černý trh?

Klíčová slova: sport, heslo, synonymum, význam slova, pojem, Radek Faksa, odborný výraz, informace, popis, lexikon, přesný význam, kdo to je, etymologie, termín, kdo je Radek Faksa?, definice

Pojem Radek Faksa je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Radek Faksa ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Radek Faksa na Youtube

Zkusit najít slovo Radek Faksa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Radek Faksa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Radek Faksa například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Radek Faksa

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Radek Faksa? Kdo to byl Radek Faksa? Kdy se narodil Radek Faksa? Kde se narodil Radek Faksa? Radek Faksa se nachází v sekci sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Radek Faksa dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radek Faksa i v jiné kategorii než je sport.