Kdo je to?
Kdo je Radek Faksa? Životopis Radek Faksa, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Radek Faksa

Kdo je Radek Faksa? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Radek Faksa je hokejový útočník, hrající za českou reprezentaci i v zámořské NHL. Poprvé reprezentoval naši vlast v roce 2016 na MS v Moskvě. Již v 17 letech hrál Radek Faksa za Oceláře Třinec a ve dvaadvaceti letech bojoval v Kanadě za Ontario.
V roce 2014 hrál v NHL v týmu Dallas Stars. Zde byl spoluhráčem Aleše Hemského a svou první branku vstřelil do branky týmu Carolina Hurricanes.Kdo je Radek Faksa? Životopis Radek Faksa, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Radek Faksa

Národnost: česká
Datum narození: 9.1.1994
Místo narození: Opava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Radek Faksa s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Exorcismus? Znáte definici termínu Pomologie? Znáte pojem Manko? Pamatujete si definici pojmu Grog?

Klíčová slova: narození, osobnosti, vysvětlení, sport, wiki, zajímavosti, wikipedie, kdo je Radek Faksa?, osobnost, datum narození, Radek Faksa, kde se narodil Radek Faksa?, Radek Faksa, život, biografie, životopis

Pojem Radek Faksa je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Radek Faksa hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít slovo Radek Faksa ve Wikipedii

Vyhledat heslo Radek Faksa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Radek Faksa ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Radek Faksa na Google obrázcích

Vyhledat výraz Radek Faksa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Radek Faksa například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Radek Faksa? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Radek Faksa? Kdy se narodil Radek Faksa? Kde se narodil Radek Faksa? Radek Faksa patří do sekce Sport

Text vytvořen pro server Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Radek Faksa dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radek Faksa i v jiné kategorii než je sport.