Kdo je to?
Kdo je to, byl Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyslektik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyslektik?

Jaký je význam slova Dyslektik? Co to znamená?

Dyslektik je člověk trpící dyslexií, asi nejběžnější vývojovou poruchou učení. Dyslexie se projevuje potížemi se čtením. Dyslektické dítě vyžaduje zvýšenou péči, protože např. zaměňuje tvarově podobná písmena, činí mu potíže poskládat slabiky do slov, nebo se natolik soustředí na čtení, že nedokáže plně vnímat obsah čteného textu. Dyslexii je možné částečně kompenzovat. Vývojové poruchy neznamenají nižší inteligenci.Kdo je to, byl Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyslektik? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Dyslektik? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kronika? Víte co je Superhrubá mzda? Znáte pojem XBox? Vzpomněli byste si co označuje výraz Osud?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, formulace, přesný význam, odborný výraz, popis, původ slova, kdo je Dyslektik?, heslo, význam pojmu, slovo, Dyslektik, kdo to je, definice, termín, co je to Dyslektik?

Pojem Dyslektik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Dyslektik ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Dyslektik ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Dyslektik ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Dyslektik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyslektik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Dyslektik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dyslektik? Kdo to byl Dyslektik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyslektik? Definice pojmu Dyslektik se nachází v sekci poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít pojem, text, definici, řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Dyslektik i v jiné kategorii než je sekce poruchy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.