Kdo je to?
Kdo je to, byl Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyslektik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyslektik?

Jaký je význam slova Dyslektik? Co to znamená?

Dyslektik je člověk trpící dyslexií, asi nejběžnější vývojovou poruchou učení. Dyslexie se projevuje potížemi se čtením. Dyslektické dítě vyžaduje zvýšenou péči, protože např. zaměňuje tvarově podobná písmena, činí mu potíže poskládat slabiky do slov, nebo se natolik soustředí na čtení, že nedokáže plně vnímat obsah čteného textu. Dyslexii je možné částečně kompenzovat. Vývojové poruchy neznamenají nižší inteligenci.Kdo je to, byl Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyslektik? Lidé, poruchy

Definici slova Dyslektik můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kronika? Znáte pojem Oddenek? Znáte pojem XBox? Vzpomenete si na definici slova Polyp?

Klíčová slova: definice, lexikon, přesný výraz, popis, popis, informace, význam slova, wiki, význam pojmu, pojem, kdo to je, slovo, přesný význam, etymologie, co je to Dyslektik?, heslo

Pojem Dyslektik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Dyslektik v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Dyslektik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Dyslektik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Dyslektik na Google.cz

Zkusit najít Dyslektik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyslektik například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Dyslektik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dyslektik? Kdo to byl Dyslektik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyslektik? Definice pojmu Dyslektik se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Dyslektik i v jiné sekci než je kategorie poruchy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.