Kdo je to?
Kdo je to, byl Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyslektik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyslektik?

Jaký je význam slova Dyslektik? Co to znamená?

Dyslektik je člověk trpící dyslexií, asi nejběžnější vývojovou poruchou učení. Dyslexie se projevuje potížemi se čtením. Dyslektické dítě vyžaduje zvýšenou péči, protože např. zaměňuje tvarově podobná písmena, činí mu potíže poskládat slabiky do slov, nebo se natolik soustředí na čtení, že nedokáže plně vnímat obsah čteného textu. Dyslexii je možné částečně kompenzovat. Vývojové poruchy neznamenají nižší inteligenci.


Kdo je to, byl Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyslektik? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dyslektik s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Komunikace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chlamydie? Znáte pojem Portfolio? Znáte termín SEO?

Klíčová slova: význam slova, termín, heslo, formulace, synonymum, pojem, kdo to je, přesný výraz, Dyslektik, informace, význam, lexikon, přesný význam, poruchy, slovo, kdo je Dyslektik?

Pojem Dyslektik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dyslektik ve Wikimedia Commons

Hledat termín Dyslektik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Dyslektik ve Wikipedii

Hledat heslo Dyslektik ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyslektik například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Dyslektik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dyslektik? Kdo to byl Dyslektik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyslektik? Definice pojmu Dyslektik se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Dyslektik i v jiné sekci než je kategorie poruchy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.