Kdo je to?
Kdo je to Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dyslektik? Lidé, poruchy

Dyslektik

Co znamená a jaký je význam slova Dyslektik?

Dyslektik je člověk trpící dyslexií, asi nejběžnější vývojovou poruchou učení. Dyslexie se projevuje potížemi se čtením. Dyslektické dítě vyžaduje zvýšenou péči, protože např. zaměňuje tvarově podobná písmena, činí mu potíže poskládat slabiky do slov, nebo se natolik soustředí na čtení, že nedokáže plně vnímat obsah čteného textu. Dyslexii je možné částečně kompenzovat. Vývojové poruchy neznamenají nižší inteligenci.


Kdo je to Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dyslektik? Lidé, poruchy

Sdílejte tento text s heslem Dyslektik s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Karma? Víte co je Revmatologie? Znáte pojem Roupy? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gordický uzel?

Klíčová slova: význam, přesný význam, přesný výraz, přesný výraz, význam slova, synonymum, termín, Dyslektik, poruchy, definice, poruchy, Dyslektik, informace, pojem, slovo, co znamená

Pojem Dyslektik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Dyslektik ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Dyslektik ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Dyslektik na Google.cz

Zkusit najít heslo Dyslektik ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Dyslektik na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyslektik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Dyslektik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Dyslektik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyslektik? Definice pojmu Dyslektik patří do kategorie Poruchy

Kategorie poruchy, nymfomanka zrzka, dyslektik, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v poruchy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.