Kdo je to?
Kdo je to Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dyslektik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyslektik?

Co znamená a jaký je význam slova Dyslektik?

Dyslektik je člověk trpící dyslexií, asi nejběžnější vývojovou poruchou učení. Dyslexie se projevuje potížemi se čtením. Dyslektické dítě vyžaduje zvýšenou péči, protože např. zaměňuje tvarově podobná písmena, činí mu potíže poskládat slabiky do slov, nebo se natolik soustředí na čtení, že nedokáže plně vnímat obsah čteného textu. Dyslexii je možné částečně kompenzovat. Vývojové poruchy neznamenají nižší inteligenci.


Kdo je to Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dyslektik? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Dyslektik? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Komunikace? Víte, co je to Oolong? Znáte pojem Portfolio? Rozumíte pojmu Averze?

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, poruchy, přesný výraz, význam slova, co znamená, slovo, etymologie, poruchy, význam, lexikon, Dyslektik, vysvětlení, pojem, původ slova, Dyslektik

Pojem Dyslektik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Dyslektik zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat pojem Dyslektik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Dyslektik ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Dyslektik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Dyslektik ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Dyslektik na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyslektik například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Dyslektik, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Dyslektik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyslektik? Definice pojmu Dyslektik je v kategorii Poruchy

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Dyslektik i v jiné kategorii než v poruchy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.