Kdo je to?
Kdo je to, byl Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyslektik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyslektik?

Jaký je význam slova Dyslektik? Co to znamená?

Dyslektik je člověk trpící dyslexií, asi nejběžnější vývojovou poruchou učení. Dyslexie se projevuje potížemi se čtením. Dyslektické dítě vyžaduje zvýšenou péči, protože např. zaměňuje tvarově podobná písmena, činí mu potíže poskládat slabiky do slov, nebo se natolik soustředí na čtení, že nedokáže plně vnímat obsah čteného textu. Dyslexii je možné částečně kompenzovat. Vývojové poruchy neznamenají nižší inteligenci.


Kdo je to, byl Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyslektik? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Dyslektik? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kóta? Znáte pojem Ájurvéda? Znáte pojem All inclusive? Vzpomenete si na definici slova Obor hodnot?

Klíčová slova: etymologie, Dyslektik, slovo, kdo to je, popis, odborný výraz, wiki, původ slova, vysvětlení, formulace, popis, co je to Dyslektik?, význam slova, synonymum, význam, poruchy

Pojem Dyslektik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Dyslektik zkuste tyto odkazy

Najít heslo Dyslektik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Dyslektik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Dyslektik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Dyslektik ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyslektik například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Dyslektik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dyslektik? Kdo to byl Dyslektik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyslektik? Definice pojmu Dyslektik je v sekci poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než poruchy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.