Kdo je to?
Kdo je to, byl Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyslektik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyslektik?

Jaký je význam slova Dyslektik? Co to znamená?

Dyslektik je člověk trpící dyslexií, asi nejběžnější vývojovou poruchou učení. Dyslexie se projevuje potížemi se čtením. Dyslektické dítě vyžaduje zvýšenou péči, protože např. zaměňuje tvarově podobná písmena, činí mu potíže poskládat slabiky do slov, nebo se natolik soustředí na čtení, že nedokáže plně vnímat obsah čteného textu. Dyslexii je možné částečně kompenzovat. Vývojové poruchy neznamenají nižší inteligenci.Kdo je to, byl Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyslektik? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Dyslektik? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kronika? Znáte definici termínu Kontrolní hlášení? Znáte pojem XBox? Pamatujete si definici pojmu Deontologie?

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, popis, přesný výraz, informace, vysvětlení, wiki, etymologie, kdo je Dyslektik?, co je to Dyslektik?, poruchy, význam, přesný význam, slovo, heslo, lexikon

Pojem Dyslektik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Dyslektik na Google.cz

Vyhledat slovo Dyslektik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Dyslektik ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Dyslektik na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyslektik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dyslektik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dyslektik? Kdo to byl Dyslektik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyslektik? Definice pojmu Dyslektik je v kategorii poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci poruchy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.