Kdo je to?
Kdo je to Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dyslektik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyslektik?

Jaký je význam slova Dyslektik? Co to znamená?

Dyslektik je člověk trpící dyslexií, asi nejběžnější vývojovou poruchou učení. Dyslexie se projevuje potížemi se čtením. Dyslektické dítě vyžaduje zvýšenou péči, protože např. zaměňuje tvarově podobná písmena, činí mu potíže poskládat slabiky do slov, nebo se natolik soustředí na čtení, že nedokáže plně vnímat obsah čteného textu. Dyslexii je možné částečně kompenzovat. Vývojové poruchy neznamenají nižší inteligenci.


Kdo je to Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dyslektik? Lidé, poruchy

Tento text (Dyslektik) můžete sdílet s přáteli a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Komunikace? Pamatujete si definici pojmu Gin? Znáte pojem Portfolio? Vzpomněli byste si co znamená slovo Palmeta?

Klíčová slova: význam, význam slova, přesný význam, wiki, Dyslektik, heslo, etymologie, poruchy, poruchy, vysvětlení, slovo, popis, synonymum, původ slova, přesný výraz, odborný výraz

Pojem Dyslektik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít pojem Dyslektik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dyslektik ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Dyslektik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Dyslektik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Dyslektik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyslektik například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dyslektik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Dyslektik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyslektik? Definice pojmu Dyslektik patří do kategorie Poruchy

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Dyslektik i v jiných kategoriích (než poruchy).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.