Kdo je to?
Kdo je to, byl Furiant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Furiant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Furiant?

Co znamená a jaký je význam slova Furiant?

Furiant je výraz, který se v dnešní době již nepoužívá a známe ho nanejvýš z názvu divadelní hry z 19. století Naši furianti od Ladislava Stroupežnického. Furiant je zkomolenina z latiny a v 19. století tak byl označován člověk, který záměrně stavěl na odiv svoje sebevědomí, předváděl se, musel mít ve všem pravdu apod., tedy něco jako náfuka nebo vejtaha.Kdo je to, byl Furiant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Furiant? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Furiant? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zápustka? Vzpomněli byste si na význam slova Potaš? Víte, co je to Přívlač? Znáte definici termínu Portské víno?

Klíčová slova: co znamená, popis, přesný význam, původ slova, kdo je Furiant?, synonymum, etymologie, formulace, vlastnosti, kdo to je, pojem, informace, termín, vysvětlení, Furiant, definice

Pojem Furiant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Furiant zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat heslo Furiant ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Furiant ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Furiant ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Furiant ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Furiant například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Furiant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Furiant? Kdo to byl Furiant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Furiant? Definice pojmu Furiant je v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.