Kdo je to?
Kdo je to, byl Furiant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Furiant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Furiant?

Co znamená a jaký je význam slova Furiant?

Furiant je výraz, který se v dnešní době již nepoužívá a známe ho nanejvýš z názvu divadelní hry z 19. století Naši furianti od Ladislava Stroupežnického. Furiant je zkomolenina z latiny a v 19. století tak byl označován člověk, který záměrně stavěl na odiv svoje sebevědomí, předváděl se, musel mít ve všem pravdu apod., tedy něco jako náfuka nebo vejtaha.Kdo je to, byl Furiant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Furiant? Lidé, vlastnosti

Definici slova Furiant můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zápustka? Rozumíte pojmu Entropie? Víte, co je to Přívlač? Znáte pojem Mrakodrap?

Klíčová slova: Furiant, význam slova, kdo to je, odborný výraz, popis, význam pojmu, vysvětlení, slovo, pojem, původ slova, heslo, synonymum, formulace, definice, popis, vlastnosti

Pojem Furiant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Furiant

Zkusit najít frázi Furiant na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Furiant ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Furiant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Furiant ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Furiant například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Furiant, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Furiant? Kdo to byl Furiant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Furiant? Definice pojmu Furiant se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.