Kdo je to?
Kdo je to, byl Furiant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Furiant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Furiant?

Co znamená a jaký je význam slova Furiant?

Furiant je výraz, který se v dnešní době již nepoužívá a známe ho nanejvýš z názvu divadelní hry z 19. století Naši furianti od Ladislava Stroupežnického. Furiant je zkomolenina z latiny a v 19. století tak byl označován člověk, který záměrně stavěl na odiv svoje sebevědomí, předváděl se, musel mít ve všem pravdu apod., tedy něco jako náfuka nebo vejtaha.Kdo je to, byl Furiant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Furiant? Lidé, vlastnosti

Definici slova Furiant můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zápustka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Turbulence? Víte, co je to Rapsodie? Víte co je Hematom?

Klíčová slova: termín, pojem, informace, formulace, definice, přesný význam, co je to Furiant?, význam slova, wiki, slovo, heslo, kdo to je, co znamená, popis, význam, Furiant

Pojem Furiant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Furiant

Hledat pojem Furiant ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Furiant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Furiant ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Furiant ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Furiant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Furiant

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Furiant? Kdo to byl Furiant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Furiant? Definice pojmu Furiant patří do sekce vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Furiant i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.