Kdo je to?
Kdo je to, byl Furiant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Furiant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Furiant?

Co znamená a jaký je význam slova Furiant?

Furiant je výraz, který se v dnešní době již nepoužívá a známe ho nanejvýš z názvu divadelní hry z 19. století Naši furianti od Ladislava Stroupežnického. Furiant je zkomolenina z latiny a v 19. století tak byl označován člověk, který záměrně stavěl na odiv svoje sebevědomí, předváděl se, musel mít ve všem pravdu apod., tedy něco jako náfuka nebo vejtaha.Kdo je to, byl Furiant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Furiant? Lidé, vlastnosti

Tento text (Furiant) můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zápustka? Znáte pojem FKSP? Víte, co je to Rapsodie? Vzpomenete si na definici slova Bércový vřed?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, popis, termín, informace, formulace, význam, lexikon, Furiant, co je to Furiant?, pojem, kdo to je, popis, původ slova, přesný význam, přesný výraz

Pojem Furiant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Furiant

Vyhledat heslo Furiant ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Furiant ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Furiant ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Furiant ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Furiant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Furiant, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Furiant? Kdo to byl Furiant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Furiant? Definice pojmu Furiant je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Furiant hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.