Kdo je to?
Kdo je to Lukáš Bouzek? Životopis Lukáš Bouzek, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Lukáš Bouzek?

Kdo je to Lukáš Bouzek? Stručný životopis

Lukáš Bouzek je herec, loutkoherec a hudebník. Vystudoval DAMU, obor herectví loutkového a alternativního divadla. Zapojil se do divadelní skupiny Loutky bez hranic, kde se věnuje hraní divadla pro děti. V divadle Venuše vystupuje se skupinou Lachende Bestien. Jako lektor kreativních dílen se pohybuje nejen v Česku, ale i Německu, Bulharsku nebo v Mexiku.
Lukáš Bouzek je také lektorem dětského divadelního ateliéru v divadle Alfred. Je hráčem na bicí, vystupuje s hudební skupinou Vobezdud.Kdo je to Lukáš Bouzek? Životopis Lukáš Bouzek, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Lukáš Bouzek

Národnost: česká

Zaujala vás biografie osobnosti Lukáš Bouzek? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Nevědomí? Znáte termín Kaizen? Rozumíte pojmu Adenom? Víte, co je to Zelený čtvrtek?

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, význam pojmu, vysvětlení, co je to Lukáš Bouzek?, kdo to je, etymologie, definice, význam slova, popis, heslo, wiki, lexikon, herectví, Lukáš Bouzek, přesný význam

Pojem Lukáš Bouzek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Lukáš Bouzek ve Wikislovníku

Hledat slovo Lukáš Bouzek na Google.cz

Najít termín Lukáš Bouzek ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Lukáš Bouzek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Bouzek například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lukáš Bouzek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lukáš Bouzek? Kdo to byl Lukáš Bouzek? Lukáš Bouzek se nachází v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Lukáš Bouzek dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Bouzek i v jiné kategorii než je herectví.