Kdo je to?
Kdo je to, byl Kmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmán? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kmán?

Co znamená a jaký je význam slova Kmán?

Kmán je slovo přejaté z němčiny. Pochází ze slova gemein, čili obyčejný nebo prostý. Jeho použití se v současné době hodnotí jako zastaralé, je však součástí běžně užívaných rčení.
Jako kmán býval dříve označován prostý voják, později také obyčejný nevýznamný člověk. Někdy se tento název využíval i pro pojmenování podřízeného člověka.


Kdo je to, byl Kmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmán? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Kmán se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kulajda? Vzpomněli byste si na význam slova Adenom? Víte co je Autobiografie? Znáte definici termínu Cikorka?

Klíčová slova: hanlivé, původ slova, pojem, definice, heslo, odborný výraz, popis, synonymum, význam, informace, vysvětlení, etymologie, kdo je Kmán?, přesný výraz, popis, přesný význam

Pojem Kmán je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Kmán ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Kmán ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Kmán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Kmán na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kmán například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Kmán, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kmán? Kdo to byl Kmán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kmán? Definice pojmu Kmán je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.