Kdo je to?
Kdo je to Kmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kmán? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kmán?

Jaký je význam slova Kmán? Co to znamená?

Kmán je slovo přejaté z němčiny. Pochází ze slova gemein, čili obyčejný nebo prostý. Jeho použití se v současné době hodnotí jako zastaralé, je však součástí běžně užívaných rčení.
Jako kmán býval dříve označován prostý voják, později také obyčejný nevýznamný člověk. Někdy se tento název využíval i pro pojmenování podřízeného člověka.


Kdo je to Kmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kmán? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kmán sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Kulajda? Víte co je Spyware? Víte co je Kdoule? Vzpomněli byste si co označuje výraz Biologická léčba?

Klíčová slova: odborný výraz, synonymum, význam slova, definice, heslo, význam pojmu, vysvětlení, co znamená, hanlivé, slovo, přesný výraz, formulace, Kmán, etymologie, pojem, přesný význam

Pojem Kmán je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít pojem Kmán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Kmán ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Kmán ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Kmán ve Wikipedii

Hledat frázi Kmán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kmán například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kmán

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Kmán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kmán? Definice pojmu Kmán patří do sekce Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kmán i jinde než v sekci než v hanlivé.