Kdo je to?
Kdo je to, byl Kmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmán? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kmán?

Co znamená a jaký je význam slova Kmán?

Kmán je slovo přejaté z němčiny. Pochází ze slova gemein, čili obyčejný nebo prostý. Jeho použití se v současné době hodnotí jako zastaralé, je však součástí běžně užívaných rčení.
Jako kmán býval dříve označován prostý voják, později také obyčejný nevýznamný člověk. Někdy se tento název využíval i pro pojmenování podřízeného člověka.Kdo je to, byl Kmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmán? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Kmán s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Memoriál? Vzpomenete si na definici slova LGBT? Víte co je Lufa? Vzpomněli byste si na význam slova Hrubá mzda?

Klíčová slova: wiki, heslo, význam slova, vysvětlení, význam, kdo je Kmán?, hanlivé, slovo, definice, popis, formulace, lexikon, přesný výraz, co je to Kmán?, synonymum, přesný význam

Pojem Kmán je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Kmán ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Kmán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Kmán na Google.cz

Vyhledat slovo Kmán ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kmán například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kmán

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kmán? Kdo to byl Kmán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kmán? Definice pojmu Kmán je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kmán v jiné sekci než hanlivé.