Kdo je to?
Kdo je to, byl Kmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmán? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kmán?

Co znamená a jaký je význam slova Kmán?

Kmán je slovo přejaté z němčiny. Pochází ze slova gemein, čili obyčejný nebo prostý. Jeho použití se v současné době hodnotí jako zastaralé, je však součástí běžně užívaných rčení.
Jako kmán býval dříve označován prostý voják, později také obyčejný nevýznamný člověk. Někdy se tento název využíval i pro pojmenování podřízeného člověka.


Kdo je to, byl Kmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmán? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kmán sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova LTD? Vzpomněli byste si co označuje výraz Autokláv? Víte co je Genius loci? Znáte termín Rituál?

Klíčová slova: Kmán, informace, co je to Kmán?, hanlivé, kdo to je, synonymum, význam slova, kdo je Kmán?, termín, pojem, význam pojmu, přesný výraz, přesný význam, wiki, slovo, vysvětlení

Pojem Kmán je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kmán v následujících vyhledávačích

Najít výraz Kmán ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Kmán na Youtube

Hledat slovo Kmán ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Kmán ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kmán například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kmán

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kmán? Kdo to byl Kmán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kmán? Definice pojmu Kmán patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.