Kdo je to?
Kdo je Blake Shelton? Životopis Blake Shelton, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Blake Shelton?

Kdo je Blake Shelton? Životopis, informace, biografie, hudba

Blake Shelton je americký country zpěvák.
Do světa hudby vstoupil v roce 2001 písní Austin, která sklidila úspěch. Následovalo debutové album s názvem Blake Shelton, jež se stalo v Americe velmi populární.
Od té doby vydal 12 alb. Jmenujme například The Dreamer (2003) a Blake Shelton\'s Barn & Grill (2004) nebo trojici alb z posledních let Bringing Back the Sunshine (2014), If I\'m Honest (2016) a Texoma Shore (2017).
Od počátku své kariéry se věnuje především žánru country, kterým proslul.
V Americe je také populární díky své účasti v pěvecké soutěži The Voice, kde se stal porotcem a provázel účastníky jako kouč v sedmi ročnících.
Kromě hudebního a zábavního průmyslu, podniká i v gastronomii - vlastní síť restaurací.
Je držitelem celé řady hudebních ocenění - ať už v žánrových kategoriích nebo obecně. Mnohokrát se tak umístil například na American Country Awards, ale je i držitelem několika cen Grammy.Kdo je Blake Shelton? Životopis Blake Shelton, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Blake Shelton

Národnost: americká
Datum narození: 18. června 1976
Místo narození: Oklahoma, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Blake Shelton s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ostění? Znáte definici termínu Kadidlo? Víte, co je to Dlouhodobý majetek? Pamatujete si definici pojmu Rasismus?

Klíčová slova: wiki, popis, datum narození, místo narození, osobnost, informace, biografie, kdy se narodil Blake Shelton?, osobnosti, národnost, hudba, wikipedie, kdo je Blake Shelton?, Blake Shelton, hudba, kde se narodil Blake Shelton?

Pojem Blake Shelton je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Blake Shelton doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Blake Shelton na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blake Shelton ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Blake Shelton ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Blake Shelton ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Blake Shelton například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Blake Shelton?

Právě jste zjistili Kdo je to Blake Shelton? Kdy se narodil Blake Shelton? Kde se narodil Blake Shelton? Blake Shelton se nachází v sekci Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Blake Shelton kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Blake Shelton i v jiné kategorii než je hudba.