Kdo je to?
Kdo je Blake Shelton? Životopis Blake Shelton, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Blake Shelton

Kdo je Blake Shelton? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Blake Shelton je americký country zpěvák.
Do světa hudby vstoupil v roce 2001 písní Austin, která sklidila úspěch. Následovalo debutové album s názvem Blake Shelton, jež se stalo v Americe velmi populární.
Od té doby vydal 12 alb. Jmenujme například The Dreamer (2003) a Blake Shelton’s Barn & Grill (2004) nebo trojici alb z posledních let Bringing Back the Sunshine (2014), If I’m Honest (2016) a Texoma Shore (2017).
Od počátku své kariéry se věnuje především žánru country, kterým proslul.
V Americe je také populární díky své účasti v pěvecké soutěži The Voice, kde se stal porotcem a provázel účastníky jako kouč v sedmi ročnících.
Kromě hudebního a zábavního průmyslu, podniká i v gastronomii - vlastní síť restaurací.
Je držitelem celé řady hudebních ocenění - ať už v žánrových kategoriích nebo obecně. Mnohokrát se tak umístil například na American Country Awards, ale je i držitelem několika cen Grammy.Kdo je Blake Shelton? Životopis Blake Shelton, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Blake Shelton

Národnost: americká
Datum narození: 18. června 1976
Místo narození: Oklahoma, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Blake Shelton? s dalšími lidmi na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo GIBS? Vzpomněli byste si co označuje výraz Arabica? Víte, co je to Oktagon MMA? Znáte termín Spořič obrazovky?

Klíčová slova: kde se narodil Blake Shelton?, Blake Shelton, kdo je Blake Shelton?, místo narození, wikipedie, zajímavosti, wiki, popis, biografie, narození, životopis, kdy se narodil Blake Shelton?, informace, hudba, národnost, život

Pojem Blake Shelton je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Blake Shelton ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Blake Shelton ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Blake Shelton ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Blake Shelton ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Blake Shelton ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Blake Shelton například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Blake Shelton

Právě nyní již víte Kdo je to Blake Shelton? Kdy se narodil Blake Shelton? Kde se narodil Blake Shelton? Blake Shelton je v kategorii Hudba

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Blake Shelton řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Blake Shelton i v jiné kategorii než je hudba.