Kdo je to?
Kdo je to, byl Agronom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Agronom? Lidé, profese

Kdo je to Agronom?

Co znamená a jaký je význam slova Agronom?

Agronom je zaměstnanec zemědělského družstva, který má na starosti realizaci výroby. Stará se o tvorbu osevních plánů a stanovuje technologické postupy v rostlinné výrobě.Kdo je to, byl Agronom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Agronom? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Agronom? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kontumace? Vzpomenete si na definici slova Štóla? Víte, co je to Popeleční středa? Vzpomněli byste si na význam slova Axióm?

Klíčová slova: formulace, kdo to je, slovo, přesný význam, heslo, co je to Agronom?, význam slova, pojem, význam pojmu, odborný výraz, co znamená, etymologie, lexikon, Agronom, wiki, kdo je Agronom?

Pojem Agronom je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Agronom na Youtube

Najít výraz Agronom ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Agronom ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Agronom ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Agronom například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Agronom

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Agronom? Kdo to byl Agronom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Agronom? Definice pojmu Agronom patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Agronom i v jiných kategoriích (než profese).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.