Kdo je to?
Kdo je to Agronom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agronom? Lidé, profese

Agronom

Jaký je význam slova Agronom? Co to znamená?

Agronom je zaměstnanec zemědělského družstva, který má na starosti realizaci výroby. Stará se o tvorbu osevních plánů a stanovuje technologické postupy v rostlinné výrobě.Kdo je to Agronom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agronom? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Agronom? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Frigidita? Pamatujete si definici pojmu Liftback? Víte, co je to Evaluace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ascites?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, význam, lexikon, odborný výraz, definice, informace, formulace, význam slova, Agronom, etymologie, wikipedie, význam pojmu, přesný výraz, synonymum, pojem

Pojem Agronom je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Agronom v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Agronom ve Wikimedia Commons

Najít pojem Agronom v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Agronom ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Agronom ve Wikipedii

Hledat pojem Agronom ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Agronom například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Agronom? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Agronom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Agronom? Definice pojmu Agronom je v sekci Profese

Kategorie profese, prodavač, agronom, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Profese).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.