Kdo je to?
Kdo je to Agronom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agronom? Lidé, profese

Kdo je to Agronom?

Co znamená a jaký je význam slova Agronom?

Agronom je zaměstnanec zemědělského družstva, který má na starosti realizaci výroby. Stará se o tvorbu osevních plánů a stanovuje technologické postupy v rostlinné výrobě.Kdo je to Agronom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agronom? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Agronom s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Draft? Znáte definici termínu Mobogenie? Víte, co je to Bonmot? Pamatujete si definici pojmu List vlastnictví?

Klíčová slova: přesný výraz, wikipedie, slovo, profese, Agronom, profese, informace, odborný výraz, původ slova, synonymum, etymologie, formulace, definice, lexikon, wiki, význam

Pojem Agronom je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Agronom ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Agronom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Agronom ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Agronom na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Agronom například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Agronom

Právě jste zjistili Kdo je to Agronom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Agronom? Definice pojmu Agronom je v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Agronom i v jiné kategorii než v profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.