Kdo je to?
Kdo je to Vakcinolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vakcinolog? Lidé, lékařství

Vakcinolog

Co znamená a jaký je význam slova Vakcinolog?

Vakcinolog je vystudovaný odborník v oboru vakcinologie. Vakcinace neboli očkování je proces, při kterém je organismus kontrolovaně vystaven setkání s původcem konkrétní nemoci. Díky tomu si imunitní systém vytvoří protilátky, které potom využije při reálném setkání s nemocí. Vakcinace je způsob, jak zabránit šíření řady vážných nakažlivých onemocnění.
S očkováním se začalo experimentovat v 18. století, od té doby se vyvinul celý vědní obor, který se vakcinací zaobírá. Byly vyvinuty vakcíny například proti záškrtu, černému kašli, neštovicím, tuberkulóze, žloutence, vzteklině a mnoha dalším onecmoněním.Kdo je to Vakcinolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vakcinolog? Lidé, lékařství

Text s definicí výrazu Vakcinolog doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Okamžitá platba? Znáte pojem Muzikoterapie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pneumonie? Vzpomenete si na definici slova Přepěťová ochrana?

Klíčová slova: slovo, formulace, lékařství, termín, význam, vysvětlení, přesný výraz, wiki, pojem, přesný výraz, Vakcinolog, synonymum, popis, co znamená, význam pojmu, odborný výraz

Pojem Vakcinolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít heslo Vakcinolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Vakcinolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Vakcinolog ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Vakcinolog ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Vakcinolog na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Vakcinolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vakcinolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vakcinolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vakcinolog? Definice pojmu Vakcinolog se nachází v sekci Lékařství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, definici, text, výraznapříklad v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Vakcinolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).