Kdo je to?
Kdo je to, byl Vtipálek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vtipálek? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vtipálek?

Jaký je význam slova Vtipálek? Co to znamená?

Vtipálek je pojmenování pro takového člověka, který si rád tropí žerty z ostatních a většinou těžce nese, když si někdo zažertuje na jeho účet.
Některé jeho vtípky postrádají originalitu a vkus, postižení se často cítí dotčeni, a vtipálkovo jednání za vtipné nepovažují. Pokud tato osoba své jednání neustále opakuje, dosáhne toho, že ji nikdo nebude brát vážně.Kdo je to, byl Vtipálek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vtipálek? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vtipálek s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Airbnb? Znáte termín Tablet? Pamatujete si definici pojmu Výchova? Víte, co je to Účetní zůstatek?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, synonymum, slovo, vlastnosti, heslo, vysvětlení, kdo to je, odborný výraz, význam pojmu, popis, kdo je Vtipálek?, význam, etymologie, pojem, význam slova

Pojem Vtipálek je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Vtipálek v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Vtipálek ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Vtipálek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vtipálek ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Vtipálek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vtipálek například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Vtipálek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vtipálek? Kdo to byl Vtipálek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vtipálek? Definice pojmu Vtipálek se nachází v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Vtipálek i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.