Kdo je to?
Kdo je to, byl Vtipálek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vtipálek? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vtipálek?

Jaký je význam slova Vtipálek? Co to znamená?

Vtipálek je pojmenování pro takového člověka, který si rád tropí žerty z ostatních a většinou těžce nese, když si někdo zažertuje na jeho účet.
Některé jeho vtípky postrádají originalitu a vkus, postižení se často cítí dotčeni, a vtipálkovo jednání za vtipné nepovažují. Pokud tato osoba své jednání neustále opakuje, dosáhne toho, že ji nikdo nebude brát vážně.Kdo je to, byl Vtipálek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vtipálek? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Vtipálek? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Apriori? Rozumíte pojmu Průčelí? Pamatujete si definici pojmu Arabská guma? Znáte pojem Inkscape?

Klíčová slova: původ slova, wiki, popis, odborný výraz, přesný výraz, co je to Vtipálek?, význam slova, termín, co znamená, formulace, lexikon, kdo je Vtipálek?, slovo, Vtipálek, význam, informace

Pojem Vtipálek je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vtipálek ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Vtipálek ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Vtipálek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Vtipálek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vtipálek například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vtipálek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vtipálek? Kdo to byl Vtipálek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vtipálek? Definice pojmu Vtipálek patří do sekce vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.