Kdo je to?
Kdo je to, byl Vtipálek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vtipálek? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vtipálek?

Jaký je význam slova Vtipálek? Co to znamená?

Vtipálek je pojmenování pro takového člověka, který si rád tropí žerty z ostatních a většinou těžce nese, když si někdo zažertuje na jeho účet.
Některé jeho vtípky postrádají originalitu a vkus, postižení se často cítí dotčeni, a vtipálkovo jednání za vtipné nepovažují. Pokud tato osoba své jednání neustále opakuje, dosáhne toho, že ji nikdo nebude brát vážně.Kdo je to, byl Vtipálek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vtipálek? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Vtipálek s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Hypnóza? Vzpomenete si na definici slova Mantra? Pamatujete si definici pojmu Nový zákon? Vzpomněli byste si na význam slova Senča?

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, přesný výraz, vlastnosti, význam, vysvětlení, wiki, Vtipálek, popis, popis, synonymum, přesný význam, etymologie, odborný výraz, co znamená, lexikon

Pojem Vtipálek je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Vtipálek na Google.cz

Vyhledat termín Vtipálek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Vtipálek na Youtube

Zkusit najít frázi Vtipálek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vtipálek například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Vtipálek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vtipálek? Kdo to byl Vtipálek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vtipálek? Definice pojmu Vtipálek je v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).