Kdo je to?
Kdo je Michele Morrone? Životopis Michele Morrone, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Michele Morrone

Kdo je Michele Morrone? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Italský rodák Michele Morrone se proslavil v několika profesích. Je známý módní návrhář, model, zpěvák a herec. Jako herec si zahrál v několika italských a polských filmech. Jeho nejznámějším počinem je eroticky laděný film 365 dní, kde si střihl hlavní roli Massima Torricelliho. Role ho doslova katapultovala do hvězdných, mezinárodních výšin.
Jeho herecká kariéra se datuje rokem 2011. Zahrál si i ve videoklipu dívčí skupiny Makay. Následovaly krátkometrážní filmy, ve kterých vždy exceloval v hlavních rolích.
Morrone se ale prezentuje především jako kytarista a zpěvák. Na kytaru se začal učit hrát až ve svých 25 letech sledováním videí na Youtube. Sám se na něj připojil v roce 2020 a během pár dnů získal přes milion odběratelů. Celkové zhlédnutí čítá 104 milionů. Nejsledovanějším videem na Youtube je hudba z filmu 365 dní, nazvaná Feel It.
V témže roce přišel i s novou značkou dámského plážového oblečení Aurumroma. S tímto počinem se pochlubil na svém instagramovém účtu. Od té doby se jeho značka objevuje běžně. Ve spolupráci s módní návrhářkou Chiarou Pollano vytváří vlastní návrhy.
Michele Morrone se narodil do dělnické rodiny jako nejmladší ze čtyř dětí. Má tři starší sestry. Otec Natale, stavební dělník zemřel, když bylo Michelovi 12 let. Matka Angela, která pracovala jako švadlena zůstala na výchovu Michela sama. Poté, co mu zemřel otec se po zhlédnutí filmu o Harrym Potterovi rozhodl stát hercem. Přihlásil se do hereckého kroužku a začal hrát v jeho programu. Málem školu nedokončil pro špatné chování. Naštěstí se vzpamatoval a pustil se do studia profesionálního herectví v divadle ve městě Pavia v Teatro Fraschini di Pavla.Kdo je Michele Morrone? Životopis Michele Morrone, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Michele Morrone

Národnost: italská
Datum narození: 3. října 1990
Místo narození: Reggio Calabria v Itálii

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Michele Morrone? s vaším okruhem známých osob na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Desetiboj? Vzpomněli byste si na význam slova Koheze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mokřad? Znáte definici termínu Betlémská hvězda?

Klíčová slova: vysvětlení, osobnost, kdo je Michele Morrone?, popis, lexikon, životopis, Michele Morrone, biografie, wiki, národnost, osobnosti, kde se narodil Michele Morrone?, život, kdy se narodil Michele Morrone?, datum narození, herectví

Pojem Michele Morrone je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Michele Morrone

Najít výraz Michele Morrone ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Michele Morrone ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Michele Morrone na Google.cz

Hledat frázi Michele Morrone na Google obrázcích

Vyhledat pojem Michele Morrone ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Michele Morrone například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michele Morrone

Teďka už zajisté víte Kdo je to Michele Morrone? Kdy se narodil Michele Morrone? Kde se narodil Michele Morrone? Michele Morrone patří do sekce Herectví

Kategorie herectví, muž v cylindru, michele Morrone, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Michele Morrone např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michele Morrone i v jiné kategorii než je herectví.