Kdo je to?
Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Arcibiskup?

Co znamená a jaký je význam slova Arcibiskup?

Arcibiskup je označení církevního hodnostáře, biskupa, se speciálním postavením a pravomocemi. Arcibiskup stojí v čele arcidiecéze, což je v církvi územně správní jednotka sdružující menší celky - diecéze.Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Arcibiskup sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Elegie? Znáte definici termínu Jantar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dysplazie? Pamatujete si definici pojmu Psychohygiena?

Klíčová slova: přesný výraz, Arcibiskup, heslo, křesťanství, termín, kdo je Arcibiskup?, formulace, původ slova, informace, vysvětlení, co je to Arcibiskup?, lexikon, význam slova, význam, odborný výraz, popis

Pojem Arcibiskup je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Arcibiskup na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Arcibiskup ve Wikimedia Commons

Hledat termín Arcibiskup na Google.cz

Vyhledat výraz Arcibiskup ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Arcibiskup například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Arcibiskup? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Arcibiskup? Kdo to byl Arcibiskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arcibiskup? Definice pojmu Arcibiskup se nachází v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Arcibiskup i v jiné sekci než je kategorie křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.