Kdo je to?
Kdo je to Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Arcibiskup?

Co znamená a jaký je význam slova Arcibiskup?

Arcibiskup je označení církevního hodnostáře, biskupa, se speciálním postavením a pravomocemi. Arcibiskup stojí v čele arcidiecéze, což je v církvi územně správní jednotka sdružující menší celky - diecéze.Kdo je to Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Sdílejte tento text s heslem Arcibiskup s rodinou a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Šantán? Znáte pojem Velikonoční pondělí? Vzpomněli byste si co označuje výraz Suchý cider? Vzpomenete si na definici slova Go?

Klíčová slova: heslo, pojem, přesný výraz, popis, původ slova, co znamená, lexikon, Arcibiskup, význam slova, význam, termín, význam pojmu, wiki, vysvětlení, informace, křesťanství

Pojem Arcibiskup je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít slovo Arcibiskup ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Arcibiskup ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Arcibiskup na Google.cz

Vyhledat pojem Arcibiskup ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Arcibiskup ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Arcibiskup například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Arcibiskup? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Arcibiskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arcibiskup? Definice pojmu Arcibiskup patří do kategorie Křesťanství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Doporučujeme vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.