Kdo je to?
Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Arcibiskup?

Co znamená a jaký je význam slova Arcibiskup?

Arcibiskup je označení církevního hodnostáře, biskupa, se speciálním postavením a pravomocemi. Arcibiskup stojí v čele arcidiecéze, což je v církvi územně správní jednotka sdružující menší celky - diecéze.Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Arcibiskup? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Elegie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vivisekce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Daň z nemovitosti? Víte co je Byrokracie?

Klíčová slova: definice, co je to Arcibiskup?, pojem, přesný význam, etymologie, kdo je Arcibiskup?, lexikon, co znamená, význam pojmu, Arcibiskup, termín, význam slova, synonymum, informace, odborný výraz, wiki

Pojem Arcibiskup je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Arcibiskup

Najít heslo Arcibiskup ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Arcibiskup ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Arcibiskup ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Arcibiskup ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Arcibiskup například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Arcibiskup

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Arcibiskup? Kdo to byl Arcibiskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arcibiskup? Definice pojmu Arcibiskup patří do sekce křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Arcibiskup i jinde než v sekci než v křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.