Kdo je to?
Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Arcibiskup?

Co znamená a jaký je význam slova Arcibiskup?

Arcibiskup je označení církevního hodnostáře, biskupa, se speciálním postavením a pravomocemi. Arcibiskup stojí v čele arcidiecéze, což je v církvi územně správní jednotka sdružující menší celky - diecéze.Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Tento text (Arcibiskup) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Elegie? Vzpomenete si na definici slova Afebrilní? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dysplazie? Vzpomněli byste si na význam slova EBITDA?

Klíčová slova: wiki, co je to Arcibiskup?, lexikon, přesný význam, informace, synonymum, původ slova, etymologie, odborný výraz, vysvětlení, definice, křesťanství, formulace, termín, popis, kdo to je

Pojem Arcibiskup je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Arcibiskup na Google.cz

Vyhledat heslo Arcibiskup ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Arcibiskup ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Arcibiskup ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Arcibiskup například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Arcibiskup? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Arcibiskup? Kdo to byl Arcibiskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arcibiskup? Definice pojmu Arcibiskup je v sekci křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Arcibiskup hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.