Kdo je to?
Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Arcibiskup?

Co znamená a jaký je význam slova Arcibiskup?

Arcibiskup je označení církevního hodnostáře, biskupa, se speciálním postavením a pravomocemi. Arcibiskup stojí v čele arcidiecéze, což je v církvi územně správní jednotka sdružující menší celky - diecéze.Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Arcibiskup? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Elegie? Znáte pojem Úvěrový podvod? Vzpomněli byste si co označuje výraz Daň z nemovitosti? Vzpomenete si na definici slova Gastroenterologie?

Klíčová slova: heslo, význam slova, slovo, přesný význam, informace, definice, kdo je Arcibiskup?, pojem, popis, křesťanství, význam pojmu, co je to Arcibiskup?, termín, co znamená, formulace, přesný výraz

Pojem Arcibiskup je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Arcibiskup

Vyhledat termín Arcibiskup ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Arcibiskup ve Wikipedii

Najít heslo Arcibiskup ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Arcibiskup na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Arcibiskup například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Arcibiskup, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Arcibiskup? Kdo to byl Arcibiskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arcibiskup? Definice pojmu Arcibiskup je v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.