Kdo je to?
Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Arcibiskup?

Co znamená a jaký je význam slova Arcibiskup?

Arcibiskup je označení církevního hodnostáře, biskupa, se speciálním postavením a pravomocemi. Arcibiskup stojí v čele arcidiecéze, což je v církvi územně správní jednotka sdružující menší celky - diecéze.Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Arcibiskup s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Elegie? Víte, co je to Sacharidy? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dysplazie? Rozumíte pojmu Kiwano?

Klíčová slova: význam, kdo je Arcibiskup?, wiki, vysvětlení, přesný výraz, heslo, etymologie, popis, význam slova, synonymum, formulace, lexikon, kdo to je, informace, co znamená, Arcibiskup

Pojem Arcibiskup je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Arcibiskup ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Arcibiskup ve Wikimedia Commons

Hledat termín Arcibiskup na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Arcibiskup ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Arcibiskup například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Arcibiskup, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Arcibiskup? Kdo to byl Arcibiskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arcibiskup? Definice pojmu Arcibiskup se nachází v sekci křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Arcibiskup i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.