Kdo je to?
Kdo je to Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Arcibiskup?

Jaký je význam slova Arcibiskup? Co to znamená?

Arcibiskup je označení církevního hodnostáře, biskupa, se speciálním postavením a pravomocemi. Arcibiskup stojí v čele arcidiecéze, což je v církvi územně správní jednotka sdružující menší celky - diecéze.Kdo je to Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Arcibiskup se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Šantán? Vzpomněli byste si na význam slova Goji? Vzpomněli byste si co označuje výraz Suchý cider? Znáte definici termínu Přívlač?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, pojem, přesný výraz, odborný výraz, formulace, přesný význam, etymologie, význam pojmu, přesný výraz, Arcibiskup, termín, co znamená, význam, křesťanství, informace

Pojem Arcibiskup je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Arcibiskup ve Wikislovníku

Najít slovo Arcibiskup v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Arcibiskup na Google.cz

Hledat slovo Arcibiskup ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Arcibiskup ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Arcibiskup například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Arcibiskup? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Arcibiskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arcibiskup? Definice pojmu Arcibiskup se nachází v sekci Křesťanství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.