Kdo je to?
Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Arcibiskup?

Co znamená a jaký je význam slova Arcibiskup?

Arcibiskup je označení církevního hodnostáře, biskupa, se speciálním postavením a pravomocemi. Arcibiskup stojí v čele arcidiecéze, což je v církvi územně správní jednotka sdružující menší celky - diecéze.Kdo je to, byl Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Tento text (Arcibiskup) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Šantán? Znáte termín Robot? Vzpomněli byste si co označuje výraz Suchý cider? Víte, co je to Odpisy?

Klíčová slova: lexikon, etymologie, Arcibiskup, přesný výraz, definice, kdo to je, synonymum, formulace, wiki, vysvětlení, křesťanství, popis, kdo je Arcibiskup?, odborný výraz, termín, původ slova

Pojem Arcibiskup je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Arcibiskup ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Arcibiskup v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Arcibiskup ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Arcibiskup na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Arcibiskup například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Arcibiskup

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Arcibiskup? Kdo to byl Arcibiskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arcibiskup? Definice pojmu Arcibiskup je v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Arcibiskup v jiné sekci než křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.