Kdo je to?
Kdo je to Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Arcibiskup?

Co znamená a jaký je význam slova Arcibiskup?

Arcibiskup je označení církevního hodnostáře, biskupa, se speciálním postavením a pravomocemi. Arcibiskup stojí v čele arcidiecéze, což je v církvi územně správní jednotka sdružující menší celky - diecéze.Kdo je to Arcibiskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arcibiskup? Lidé, křesťanství

Definici pojmu Arcibiskup sdílejte se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Tětiva? Víte co je Bandy? Vzpomněli byste si co označuje výraz Amarok? Vzpomněli byste si co označuje výraz Anafylaktický šok?

Klíčová slova: pojem, formulace, lexikon, přesný výraz, popis, význam slova, význam pojmu, původ slova, wiki, informace, přesný význam, křesťanství, definice, křesťanství, Arcibiskup, odborný výraz

Pojem Arcibiskup je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Arcibiskup v dalších zdrojích

Najít heslo Arcibiskup ve Wikipedii

Zkusit najít Arcibiskup v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Arcibiskup ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Arcibiskup na Google.cz

Najít slovo Arcibiskup ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Arcibiskup například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Arcibiskup, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Arcibiskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arcibiskup? Definice pojmu Arcibiskup je v kategorii Křesťanství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Arcibiskup i v jiné sekci než je kategorie křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.