Kdo je to?
Kdo je to Cikorka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cikorka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cikorka?

Co znamená a jaký je význam slova Cikorka?

Cikorka je jednak náhražka kávy, jednak hanlivé slangové označení Romů. Cikorka je upražený rozdrcený kořen rostliny čekanky obecné. Využívá se jako náhražka kávy díky podobné barvě a aromatu. Cikorka byla oblíbená během obou světových válek, kdy byla káva nedostatkovým zbožím. Vzhledem k tomu, že cikorka neobsahuje kofein, byla zvláště oblíbená u dětí a kojících matek. Kvůli své barvě se dnes často slovo cikorka používá v internetových diskuzích nebo v osobní komunikaci pro označení Romů. Na toto použití slova doplatil mluvčí Nejvyššího soudu Petr Knötig, který byl za svůj komentář s tímto slovem odvolán z funkce.


Kdo je to Cikorka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cikorka? Lidé, hanlivé

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Účtenková loterie? Víte co je Sójové maso? Pamatujete si definici pojmu Podmáslí? Vzpomněli byste si co označuje výraz Odpočet DPH?

Klíčová slova: synonymum, wiki, heslo, odborný výraz, Cikorka, význam slova, formulace, přesný výraz, přesný význam, slovo, původ slova, Cikorka, wikipedie, popis, lexikon, přesný výraz

Pojem Cikorka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Cikorka ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Cikorka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Cikorka ve Wikislovníku

Hledat termín Cikorka ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Cikorka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cikorka například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Cikorka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Cikorka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikorka? Definice pojmu Cikorka se nachází v sekci Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete také vyzkoušet hledat informace pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Cikorka i v jiné kategorii než v hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.