Kdo je to?
Kdo je to, byl Cikorka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikorka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cikorka?

Co znamená a jaký je význam slova Cikorka?

Cikorka je jednak náhražka kávy, jednak hanlivé slangové označení Romů. Cikorka je upražený rozdrcený kořen rostliny čekanky obecné. Využívá se jako náhražka kávy díky podobné barvě a aromatu. Cikorka byla oblíbená během obou světových válek, kdy byla káva nedostatkovým zbožím. Vzhledem k tomu, že cikorka neobsahuje kofein, byla zvláště oblíbená u dětí a kojících matek. Kvůli své barvě se dnes často slovo cikorka používá v internetových diskuzích nebo v osobní komunikaci pro označení Romů. Na toto použití slova doplatil mluvčí Nejvyššího soudu Petr Knötig, který byl za svůj komentář s tímto slovem odvolán z funkce.Kdo je to, byl Cikorka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikorka? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Cikorka s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Artritida? Víte, co je to Voucher? Pamatujete si definici pojmu Zemská kůra? Rozumíte pojmu Rýže Basmati?

Klíčová slova: lexikon, informace, synonymum, pojem, Cikorka, etymologie, termín, slovo, heslo, popis, co je to Cikorka?, wiki, význam pojmu, význam, vysvětlení, definice

Pojem Cikorka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat pojem Cikorka ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Cikorka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Cikorka na Google.cz

Hledat termín Cikorka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Cikorka například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Cikorka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Cikorka? Kdo to byl Cikorka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikorka? Definice pojmu Cikorka je v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Cikorka i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.