Kdo je to?
Kdo je to, byl Cikorka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikorka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cikorka?

Co znamená a jaký je význam slova Cikorka?

Cikorka je jednak náhražka kávy, jednak hanlivé slangové označení Romů. Cikorka je upražený rozdrcený kořen rostliny čekanky obecné. Využívá se jako náhražka kávy díky podobné barvě a aromatu. Cikorka byla oblíbená během obou světových válek, kdy byla káva nedostatkovým zbožím. Vzhledem k tomu, že cikorka neobsahuje kofein, byla zvláště oblíbená u dětí a kojících matek. Kvůli své barvě se dnes často slovo cikorka používá v internetových diskuzích nebo v osobní komunikaci pro označení Romů. Na toto použití slova doplatil mluvčí Nejvyššího soudu Petr Knötig, který byl za svůj komentář s tímto slovem odvolán z funkce.Kdo je to, byl Cikorka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cikorka? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Cikorka sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Artritida? Vzpomenete si na definici slova Kaldoun? Pamatujete si definici pojmu Zemská kůra? Vzpomněli byste si na význam slova Entalpie?

Klíčová slova: wiki, popis, přesný význam, vysvětlení, význam slova, význam, lexikon, přesný výraz, co je to Cikorka?, Cikorka, hanlivé, informace, popis, kdo je Cikorka?, termín, definice

Pojem Cikorka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít výraz Cikorka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Cikorka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cikorka ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Cikorka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cikorka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cikorka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Cikorka? Kdo to byl Cikorka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikorka? Definice pojmu Cikorka patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.