Kdo je to?
Kdo je to Cikorka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cikorka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cikorka?

Jaký je význam slova Cikorka? Co to znamená?

Cikorka je jednak náhražka kávy, jednak hanlivé slangové označení Romů. Cikorka je upražený rozdrcený kořen rostliny čekanky obecné. Využívá se jako náhražka kávy díky podobné barvě a aromatu. Cikorka byla oblíbená během obou světových válek, kdy byla káva nedostatkovým zbožím. Vzhledem k tomu, že cikorka neobsahuje kofein, byla zvláště oblíbená u dětí a kojících matek. Kvůli své barvě se dnes často slovo cikorka používá v internetových diskuzích nebo v osobní komunikaci pro označení Romů. Na toto použití slova doplatil mluvčí Nejvyššího soudu Petr Knötig, který byl za svůj komentář s tímto slovem odvolán z funkce.


Kdo je to Cikorka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cikorka? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Cikorka? s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Protektor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Remarketing? Pamatujete si definici pojmu Čubrica? Víte co je APN?

Klíčová slova: etymologie, formulace, Cikorka, wiki, informace, definice, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení, původ slova, hanlivé, wikipedie, hanlivé, popis, význam slova, heslo

Pojem Cikorka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Cikorka ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Cikorka ve Wikipedii

Zkusit najít termín Cikorka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Cikorka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cikorka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Cikorka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Cikorka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Cikorka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cikorka? Definice pojmu Cikorka je v sekci Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Cikorka i jinde než v sekci než v hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.