Kdo je to?
Kdo byl Chris Cornell? Životopis Chris Cornell, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo byl Chris Cornell?

Kdo byl Chris Cornell? Životopis, informace, biografie, hudba

Chris Cornell byl americký zpěvák a hudebník.
Proslul jako zpěvák a kytarista kapel Soundgarden a Audioslave.
Kapela Soundgarden byla založena v roce 1984. Kapela se rozpadla v roce 1997 a znova se dala dohromady v roce 2010. V první éře nahráli Soundgarden 5 alb - větší úspěch zaznamenali až s tím třetím, které vyšlo pod názvem Badmotorfinger (1991). Po svém znovuseskupení nahráli v roce 2012 desku King Animal a zároveň také ústřední píseň megafilmu Avangers s názvem Live to Rise.
V roce 2001 vznikla ve spolupráci se seskupením Rage Against the Machine kapela Audioslave hrající různé odnože rocku. Společně nahráli tři desky - Audioslave (2002), Out of Exile (2005) a Revelations (2006). Kapela se rozpadla v roce 2007.
Chris Cornell vydal i několik sólových alb - na začátku to bylo Euphoria Morning (1999) a na konci Higher Thruth (2015).
V roce 2006 nazpíval píseň k bondovce Casino Royale.
Chris Cornell spáchal v roce 2017 spáchal sebevraždu.Kdo byl Chris Cornell? Životopis Chris Cornell, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Chris Cornell

Národnost: americká
Datum narození: 20. července 1964
Místo narození: Seattle
Datum úmrtí: 18. května 2017

Líbí se stručný životopis s osobou Chris Cornell? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Vaskulitida? Znáte definici termínu Bránice? Vzpomenete si na definici slova Suverenita? Pamatujete si definici pojmu HIIT?

Klíčová slova: zajímavosti, lexikon, kde se narodil Chris Cornell?, wiki, nežijící, datum úmrtí, informace, biografie, narození, Chris Cornell, vysvětlení, datum narození, wikipedie, Chris Cornell, hudba, národnost

Pojem Chris Cornell je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Chris Cornell zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Chris Cornell ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Chris Cornell na Youtube

Vyhledat termín Chris Cornell na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Chris Cornell ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Chris Cornell ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chris Cornell například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Chris Cornell

Právě nyní již víte Kdo byl Chris Cornell? Kdy se narodil Chris Cornell? Kde se narodil Chris Cornell? Kdy zemřel Chris Cornell? Chris Cornell je v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Chris Cornell řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Chris Cornell i v jiné kategorii než je hudba.