Kdo je to?
Kdo je Hana Jiříčková? Životopis Hana Jiříčková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Hana Jiříčková?

Kdo je Hana Jiříčková? Životopis, informace, biografie, modeling

Hana Jiříčková je česká supermodelka, která dlouhodobě žije v USA. Její modelingová kariéra začala po vítězství v soutěži Kenvelo Elite Model Look Czech Republic 2007. Patří mezi nejžádanější modelky současné doby.
Narodila se v roce 1991 v Brně slovenské matce a českému otci. Vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu textilní v Brně, poté se v Praze věnovala studiu malby. V roce 2007 se účastnila české varianty elitní modelingové soutěže Kenvelo Elite Model Look, kterou vyhrála. O rok později pak Českou republiku reprezentovala na světovém finále 24. ročníku soutěže Elite Model Look International 2007 a umístila se na třetím místě.
Díky těmto úspěchům se Hana Jiříčková mohla pustit na dráhu profesionální modelky. Za prací se přestěhovala do Paříže. Objevila se pětkrát ve francouzské edici magazínu Vogue a stejný časopis ji obsadil na titulní stranu hned v několika zemích (Portugalsko, Mexiko, Thajsko, Ukrajina). Dále nafotila kampaně pro známé značky Tommy Hilfiger, Victoria\'s Secret i Max Mara, pózovala rovněž pro další známé magazíny, jako je Elle či Marie Claire. Pravidelně se objevuje také na módních přehlídkách věhlasných značek, mezi něž patří Marc Jacobs, Alexander Wang či Oscar de la Renta.
Hana Jiříčková žije s manželem v New Yorku, do České republiky se ale pravidelně vrací. Kromě modelingu se věnuje také umění, především malbě. V současné době patří mezi nejžádanější světové topmodelky.Kdo je Hana Jiříčková? Životopis Hana Jiříčková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Hana Jiříčková

Národnost: česká
Datum narození: 13.6.1991
Místo narození: Brno, Česká republika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Hana Jiříčková? s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Ringette? Znáte termín Fake news? Vzpomněli byste si co znamená slovo Editace? Víte, co je to Paragraf?

Klíčová slova: osobnosti, wiki, lexikon, osobnost, život, kde se narodila Hana Jiříčková?, modeling, wikipedie, národnost, životopis, Hana Jiříčková, popis, biografie, kdo je Hana Jiříčková?, informace, kdy se narodila Hana Jiříčková?

Pojem Hana Jiříčková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Hana Jiříčková ve Wikipedii

Vyhledat heslo Hana Jiříčková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Hana Jiříčková na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Hana Jiříčková ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Hana Jiříčková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Jiříčková například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Hana Jiříčková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hana Jiříčková? Kdy se narodila Hana Jiříčková? Kde se narodila Hana Jiříčková? Hana Jiříčková je v sekci Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Hana Jiříčková řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Jiříčková i v jiné kategorii než je modeling.