Kdo je to?
Kdo je to, byl Geodet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geodet? Lidé, profese

Kdo je to Geodet?

Co znamená a jaký je význam slova Geodet?

Geodet je označení pro odborníka, který zaměřuje různé části povrchu Země a umístění objektů a výsledky měření zakresluje. Nejčastěji řeší hranice pozemků, geometrické plány, zakreslování inženýrských sítí, polohy objektů a podobně.
Geodet, jinak též zeměměřič, musí vystudovat minimálně střední odbornou školu stavební nebo zeměměřičskou či obor geodézie a kartografie na vysoké škole. Pracuje jako samostatný podnikatel nebo je zaměstnance geodetické kanceláře.Kdo je to, byl Geodet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geodet? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Geodet sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Loajalita? Znáte termín Lucidní snění? Vzpomenete si na definici slova Akronym? Víte, co je to Mediální výchova?

Klíčová slova: etymologie, lexikon, kdo je Geodet?, Geodet, význam, kdo to je, wiki, definice, vysvětlení, původ slova, odborný výraz, význam pojmu, přesný výraz, význam slova, informace, pojem

Pojem Geodet je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Geodet na Google.cz

Hledat heslo Geodet v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Geodet ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Geodet na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Geodet například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Geodet, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Geodet? Kdo to byl Geodet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geodet? Definice pojmu Geodet se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).