Kdo je to?
Kdo je to, byl Geodet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geodet? Lidé, profese

Kdo je to Geodet?

Co znamená a jaký je význam slova Geodet?

Geodet je označení pro odborníka, který zaměřuje různé části povrchu Země a umístění objektů a výsledky měření zakresluje. Nejčastěji řeší hranice pozemků, geometrické plány, zakreslování inženýrských sítí, polohy objektů a podobně.
Geodet, jinak též zeměměřič, musí vystudovat minimálně střední odbornou školu stavební nebo zeměměřičskou či obor geodézie a kartografie na vysoké škole. Pracuje jako samostatný podnikatel nebo je zaměstnance geodetické kanceláře.Kdo je to, byl Geodet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geodet? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Geodet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Loajalita? Pamatujete si definici pojmu Katalogový podvod? Vzpomenete si na definici slova Akronym? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zoom?

Klíčová slova: wiki, slovo, informace, přesný výraz, lexikon, vysvětlení, původ slova, synonymum, formulace, profese, přesný význam, význam pojmu, popis, co je to Geodet?, popis, definice

Pojem Geodet je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Geodet

Najít pojem Geodet v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Geodet na Google.cz

Hledat videa s názvem Geodet na Youtube

Zkusit najít Geodet ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Geodet například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Geodet? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Geodet? Kdo to byl Geodet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geodet? Definice pojmu Geodet je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Geodet i v jiné sekci než v profese.