Kdo je to?
Kdo je to, byl Mrzout? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mrzout? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mrzout?

Jaký je význam slova Mrzout? Co to znamená?

Mrzout je zasmušilý, zachmuřený člověk, říká se mu také nemluva, samotář či bručoun.
Jedná se o člověka, který je často nebo neustále ve zlé náladě, je rád mimo společnost ostatních lidí, je nespokojený se vším okolo sebe, mračí se a nerad komunikuje. Pokud mrzout mluvit musí, je stručný až úsečný a špatnou náladu kolem sebe dokáže šířit.Kdo je to, byl Mrzout? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mrzout? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Mrzout? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Závazek? Vzpomenete si na definici slova Ich-forma? Víte co je Akvadukt? Vzpomněli byste si na význam slova Konvektomat?

Klíčová slova: synonymum, wiki, etymologie, popis, formulace, co znamená, informace, význam pojmu, vysvětlení, kdo to je, popis, lexikon, význam slova, definice, přesný význam, co je to Mrzout?

Pojem Mrzout je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Mrzout ve Wikipedii

Vyhledat heslo Mrzout ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Mrzout ve Wikislovníku

Zkusit najít Mrzout na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mrzout například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Mrzout, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mrzout? Kdo to byl Mrzout? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mrzout? Definice pojmu Mrzout je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Mrzout i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.