Kdo je to?
Kdo je to, byl Mrzout? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mrzout? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mrzout?

Jaký je význam slova Mrzout? Co to znamená?

Mrzout je zasmušilý, zachmuřený člověk, říká se mu také nemluva, samotář či bručoun.
Jedná se o člověka, který je často nebo neustále ve zlé náladě, je rád mimo společnost ostatních lidí, je nespokojený se vším okolo sebe, mračí se a nerad komunikuje. Pokud mrzout mluvit musí, je stručný až úsečný a špatnou náladu kolem sebe dokáže šířit.Kdo je to, byl Mrzout? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mrzout? Lidé, vlastnosti

Tento text (Mrzout) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova BPEJ? Vzpomněli byste si na význam slova Absolutno? Víte co je Ocílka? Znáte definici termínu Spyware?

Klíčová slova: kdo to je, vlastnosti, synonymum, co znamená, popis, význam, co je to Mrzout?, vysvětlení, popis, význam slova, definice, původ slova, kdo je Mrzout?, heslo, význam pojmu, wiki

Pojem Mrzout je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Mrzout ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Mrzout na Youtube

Hledat slovo Mrzout ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Mrzout ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mrzout například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mrzout

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mrzout? Kdo to byl Mrzout? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mrzout? Definice pojmu Mrzout je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).