Kdo je to?
Kdo je Diana Mórová? Životopis Diana Mórová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Diana Mórová

Kdo je Diana Mórová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Diana Mórová je herečka slovenského původu. Po studiu herectví na VŠMU v Bratislavě zahájila svou divadelní dráhu v činohře SND v Bratislavě a působí zde dodnes. Nevyhýbá se ani účinkování ve filmu nebo televizi, ztvárnila několik rolí i v televizních seriálech, jako je Panelák, Sborovna, Silvánovci a další.
Kromě herectví se Diana Mórová věnuje i krasobruslení, je vítězkou soutěže TV JOJ Hvězdy na ledě.Kdo je Diana Mórová? Životopis Diana Mórová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Diana Mórová

Národnost: slovenská
Datum narození: 18. února 1970
Místo narození: Bratislava

Líbí se stručný životopis s osobou Diana Mórová? Pak se podělte s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Jáhen? Vzpomněli byste si na význam slova Sémantika? Rozumíte pojmu Bariatrie? Znáte definici termínu Kačaba?

Klíčová slova: biografie, kdy se narodila Diana Mórová?, herectví, lexikon, Diana Mórová, datum narození, místo narození, osobnosti, národnost, kde se narodila Diana Mórová?, narození, Diana Mórová, kdo je Diana Mórová?, herectví, vysvětlení, informace

Pojem Diana Mórová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Diana Mórová lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Diana Mórová na Google obrázcích

Najít heslo Diana Mórová ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Diana Mórová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diana Mórová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Diana Mórová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Diana Mórová například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Diana Mórová? Stručná biografie

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Diana Mórová? Kdy se narodila Diana Mórová? Kde se narodila Diana Mórová? Diana Mórová je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, krasavice zrzka, diana Mórová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Diana Mórová dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Diana Mórová i v jiné kategorii než je herectví.