Kdo je to?
Kdo je to Diana Mórová? Životopis Diana Mórová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Diana Mórová?

Kdo je to Diana Mórová? Stručný životopis

Diana Mórová je herečka slovenského původu. Po studiu herectví na VŠMU v Bratislavě zahájila svou divadelní dráhu v činohře SND v Bratislavě a působí zde dodnes. Nevyhýbá se ani účinkování ve filmu nebo televizi, ztvárnila několik rolí i v televizních seriálech, jako je Panelák, Sborovna, Silvánovci a další.
Kromě herectví se Diana Mórová věnuje i krasobruslení, je vítězkou soutěže TV JOJ Hvězdy na ledě.Kdo je to Diana Mórová? Životopis Diana Mórová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Diana Mórová

Národnost: slovenská
Datum narození: 18. února 1970
Místo narození: Bratislava

Sdílejte tuto stránku s osobností Diana Mórová s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Offline? Víte, co je to Dip? Rozumíte pojmu Nihilismus? Rozumíte pojmu Konformita?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, informace, heslo, popis, termín, slovo, Diana Mórová, formulace, co znamená, lexikon, původ slova, přesný význam, význam pojmu, odborný výraz, co je to Diana Mórová?

Pojem Diana Mórová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Diana Mórová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Diana Mórová ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Diana Mórová na Youtube

Vyhledat výraz Diana Mórová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Diana Mórová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Diana Mórová například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Diana Mórová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Diana Mórová? Kdo to byl Diana Mórová? Kdy se narodil Diana Mórová? Kde se narodil Diana Mórová? Diana Mórová je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Diana Mórová řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Diana Mórová i v jiné kategorii než je herectví.