Kdo je to?
Kdo je to Diana Mórová? Životopis Diana Mórová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Diana Mórová?

Kdo je to Diana Mórová? Stručný životopis

Diana Mórová je herečka slovenského původu. Po studiu herectví na VŠMU v Bratislavě zahájila svou divadelní dráhu v činohře SND v Bratislavě a působí zde dodnes. Nevyhýbá se ani účinkování ve filmu nebo televizi, ztvárnila několik rolí i v televizních seriálech, jako je Panelák, Sborovna, Silvánovci a další.
Kromě herectví se Diana Mórová věnuje i krasobruslení, je vítězkou soutěže TV JOJ Hvězdy na ledě.Kdo je to Diana Mórová? Životopis Diana Mórová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Diana Mórová

Národnost: slovenská
Datum narození: 18. února 1970
Místo narození: Bratislava

Zaujala vás biografie osobnosti Diana Mórová? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Lečo? Vzpomenete si na definici slova Kahuda? Rozumíte pojmu Touchpad? Vzpomněli byste si na význam slova Krokant?

Klíčová slova: význam, vysvětlení, lexikon, formulace, odborný výraz, slovo, heslo, popis, kdo je Diana Mórová?, význam pojmu, synonymum, význam slova, pojem, termín, kdo to je, etymologie

Pojem Diana Mórová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Diana Mórová v následujících vyhledávačích

Najít pojem Diana Mórová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Diana Mórová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Diana Mórová ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Diana Mórová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Diana Mórová například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Diana Mórová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Diana Mórová? Kdo to byl Diana Mórová? Kdy se narodil Diana Mórová? Kde se narodil Diana Mórová? Diana Mórová patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Diana Mórová kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Diana Mórová i v jiné kategorii než je herectví.