Kdo je to?
Kdo je Denis Kubík? Životopis Denis Kubík, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Denis Kubík?

Kdo je Denis Kubík? Životopis, informace, biografie, hudba

Denis Kubík, rodným jménem Votoček, je český hudebník, raper a youtuber. Kubík se narodil v Trutnově v roce 1997. Má dva mladší bratry (Martin a Vojtěch). V útlém věku se jej zřekl jeho vlastní otec a když mu bylo 5 let, osvojil si jej nevlastní otec Kubík. Několik let hrával basketbal. V 17 letech se Denis stal youtuberem (2014). Na YouTube vytvořil sérii s názvem Bravo poradna a Stírání losů. Později se stal raperem. Své písně vydává pod pseudonymem EARTH. Jeho první videoklip byl k písni s názvem E.T. (6,8 milionů shlédnutí) a vyšel v roce 2019. Ve stejném roce vydal videoklip k písni Zlatokop. Na kanále YouTube má kolem desítky videoklipů. Mezi jeho další známé písně patří Je mi fajn, VOODOO, Tajemství, Vibe, Nech nás žít, Sám doma, Optimista a další. Objevil se i v dalších videoklipech jiných interpretů (AJ Brix).
Kubík je sběratelem kšiltovek. Je také majitelem dvou psů (Bentley, Teddy).
Kvůli neshodám s nevlastním otcem si roku 2019 změnil příjmení na Bennet.Kdo je Denis Kubík? Životopis Denis Kubík, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Denis Kubík

Národnost: česká
Datum narození: 5. 12. 1997
Místo narození: Trutnov, Česká republika

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Denis Kubík sdílet s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Evropská unie? Rozumíte pojmu ITunes? Vzpomněli byste si co znamená slovo Korupce? Znáte pojem Fenomén?

Klíčová slova: narození, lexikon, informace, osobnosti, život, národnost, wiki, místo narození, wikipedie, biografie, hudba, vysvětlení, datum narození, životopis, kdo je Denis Kubík?, kdy se narodil Denis Kubík?

Pojem Denis Kubík je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít pojem Denis Kubík ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Denis Kubík ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Denis Kubík ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Denis Kubík ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Denis Kubík ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Denis Kubík například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Denis Kubík? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Denis Kubík? Kdy se narodil Denis Kubík? Kde se narodil Denis Kubík? Denis Kubík je v sekci Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Denis Kubík kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Denis Kubík i v jiné kategorii než je hudba.