Kdo je to?
Kdo je to Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Turista? Lidé, záliby

Turista

Jaký je význam slova Turista? Co to znamená?

Turista je pojmenování z oblasti turistického ruchu. Označuje se tak zákazník, který využívá právě tento typ služeb. Jedná se o osobu, která vycestuje ze své země do určitého cíle za účelem rekreace, prožitků a poznání a nemá z takové cesty zisky.
Turista pobývá v cílové destinaci déle než jeden den a méně než jeden rok. Z cesty si domů přiváží pouze suvenýry a dojmy. Turistika je v současnosti masovým jevem.Kdo je to Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Turista? Lidé, záliby

Definici pojmu Turista sdílejte s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Shareware? Pamatujete si definici pojmu Prezenční studium? Rozumíte pojmu Chvost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Výkon?

Klíčová slova: Turista, přesný význam, záliby, význam, slovo, popis, Turista, odborný výraz, přesný výraz, formulace, pojem, wiki, význam slova, původ slova, synonymum, co znamená

Pojem Turista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Turista ve Wikislovníku

Hledat termín Turista na Google obrázcích

Hledat termín Turista na Google.cz

Najít slovo Turista ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Turista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Turista například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Turista, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Turista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Turista? Definice pojmu Turista je v kategorii Záliby

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Čerstvé informace hledejte pojem, výraz,termín, heslo řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Turista i v jiných kategoriích (než záliby).