Kdo je to?
Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Kdo je to Turista?

Jaký je význam slova Turista? Co to znamená?

Turista je pojmenování z oblasti turistického ruchu. Označuje se tak zákazník, který využívá právě tento typ služeb. Jedná se o osobu, která vycestuje ze své země do určitého cíle za účelem rekreace, prožitků a poznání a nemá z takové cesty zisky.
Turista pobývá v cílové destinaci déle než jeden den a méně než jeden rok. Z cesty si domů přiváží pouze suvenýry a dojmy. Turistika je v současnosti masovým jevem.Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Turista? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Autonomie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pivní polévka? Rozumíte pojmu Mandátní smlouva? Znáte termín Cuckold?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Turista?, synonymum, význam pojmu, co je to Turista?, popis, heslo, záliby, slovo, přesný výraz, wiki, definice, kdo to je, význam slova, popis, Turista

Pojem Turista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Turista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Turista ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Turista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Turista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Turista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Turista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Turista? Kdo to byl Turista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Turista? Definice pojmu Turista je v kategorii záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci záliby.