Kdo je to?
Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Kdo je to Turista?

Jaký je význam slova Turista? Co to znamená?

Turista je pojmenování z oblasti turistického ruchu. Označuje se tak zákazník, který využívá právě tento typ služeb. Jedná se o osobu, která vycestuje ze své země do určitého cíle za účelem rekreace, prožitků a poznání a nemá z takové cesty zisky.
Turista pobývá v cílové destinaci déle než jeden den a méně než jeden rok. Z cesty si domů přiváží pouze suvenýry a dojmy. Turistika je v současnosti masovým jevem.Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Definici slova Turista můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Cytologie? Pamatujete si definici pojmu Rychlá půjčka? Rozumíte pojmu Charakter? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vitráž?

Klíčová slova: kdo to je, lexikon, synonymum, wiki, význam, Turista, informace, termín, původ slova, význam pojmu, vysvětlení, popis, formulace, co znamená, pojem, co je to Turista?

Pojem Turista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Turista lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Turista ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Turista ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Turista na Youtube

Hledat frázi Turista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Turista například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Turista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Turista? Kdo to byl Turista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Turista? Definice pojmu Turista patří do sekce záliby. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Turista i v jiných kategoriích (než záliby).