Kdo je to?
Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Kdo je to Turista?

Jaký je význam slova Turista? Co to znamená?

Turista je pojmenování z oblasti turistického ruchu. Označuje se tak zákazník, který využívá právě tento typ služeb. Jedná se o osobu, která vycestuje ze své země do určitého cíle za účelem rekreace, prožitků a poznání a nemá z takové cesty zisky.
Turista pobývá v cílové destinaci déle než jeden den a méně než jeden rok. Z cesty si domů přiváží pouze suvenýry a dojmy. Turistika je v současnosti masovým jevem.Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Turista? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Cytologie? Víte, co je to Hladítko? Rozumíte pojmu Charakter? Rozumíte pojmu Mikroplyš?

Klíčová slova: význam, přesný výraz, záliby, lexikon, co je to Turista?, formulace, význam slova, Turista, vysvětlení, kdo je Turista?, co znamená, odborný výraz, pojem, synonymum, původ slova, popis

Pojem Turista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Turista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Turista na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Turista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Turista ve Wikipedii

Vyhledat termín Turista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Turista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Turista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Turista? Kdo to byl Turista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Turista? Definice pojmu Turista je v sekci záliby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než záliby.