Kdo je to?
Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Kdo je to Turista?

Jaký je význam slova Turista? Co to znamená?

Turista je pojmenování z oblasti turistického ruchu. Označuje se tak zákazník, který využívá právě tento typ služeb. Jedná se o osobu, která vycestuje ze své země do určitého cíle za účelem rekreace, prožitků a poznání a nemá z takové cesty zisky.
Turista pobývá v cílové destinaci déle než jeden den a méně než jeden rok. Z cesty si domů přiváží pouze suvenýry a dojmy. Turistika je v současnosti masovým jevem.Kdo je to, byl Turista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Turista? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Turista s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Autonomie? Rozumíte pojmu HIIT? Rozumíte pojmu Mandátní smlouva? Znáte pojem Prank?

Klíčová slova: informace, význam, etymologie, kdo je Turista?, význam slova, popis, původ slova, odborný výraz, Turista, přesný výraz, slovo, definice, lexikon, co znamená, synonymum, wiki

Pojem Turista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Turista zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Turista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Turista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Turista na Youtube

Najít pojem Turista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Turista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Turista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Turista? Kdo to byl Turista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Turista? Definice pojmu Turista se nachází v sekci záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Turista i v jiné kategorii než je sekce záliby.