Kdo je to?
Kdo je to Neřád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Neřád? Lidé, hanlivé

Kdo je to Neřád?

Co znamená a jaký je význam slova Neřád?

Výraz neřád může mít několik významů. Pokud jím označíme člověka, pak máme na mysli někoho, kdo si doslova dělá, co chce a dodržování pravidel či zákonů je mu k smíchu. Neřád dokáže působit svému okolí značné komplikace. Slovo neřád však může označovat i nějakou věc, předmět či součástku, která nefunguje tak, jak má nebo je zkrátka příčinou potíží (podobně jako dobře známé "kurvítko"). V téměř každém spotřebiči se nachází nějaký neřád, který nejde opravit nebo vyměnit a zkracuje tak životnost přístroje na dobu danou záruční lhůtou. Neřádem však můžeme označit i nějakou nečistotu, špínu, svinstvo (též neřádstvo). Neřádstvo může být i označením pro něco nečestného, pro nějakou špinavost.


Kdo je to Neřád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Neřád? Lidé, hanlivé

Sdílejte uvedený text s dalšími lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Ultrazvuk? Znáte termín Obligace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gnóze? Víte, co je to Účetní zůstatek?

Klíčová slova: co znamená, hanlivé, význam, přesný výraz, popis, lexikon, termín, Neřád, informace, heslo, hanlivé, význam slova, slovo, synonymum, formulace, vysvětlení

Pojem Neřád je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Neřád

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Neřád ve Wikimedia Commons

Najít termín Neřád na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Neřád ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Neřád ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Neřád na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Neřád například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Neřád? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Neřád? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neřád? Definice pojmu Neřád je v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).