Kdo je to?
Kdo je to, byl Kouč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouč? Lidé, profese

Kdo je to Kouč?

Co znamená a jaký je význam slova Kouč?

Kouč je osoba, která se společně s klientem snaží najít řešení jeho problému. Nejedná se o poradce ani o trenéra, i když samotné označení má původ v anglickém slovese coach, čili vést nebo trénovat. Je tedy tím, kdo se snaží klienta přivést z původního stanoviště do požadovaného cíle.
Kouč je průvodcem a pomocníkem, který používá ohleduplné a taktní metody vlivu na vedenou osobu. Práce kouče v sobě zahrnuje jak individuální poradenství, tak trénink i zpětnou vazbu, pomocí kterých se dosahuje osobnostního i profesního rozvoje cílové osoby, tak, aby tato ze sebe dokázala vydat maximum.Kdo je to, byl Kouč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouč? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kouč s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Cynismus? Pamatujete si definici pojmu Google? Znáte termín Repasovaný? Vzpomněli byste si co znamená slovo Obelisk?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, význam, etymologie, co znamená, profese, synonymum, vysvětlení, přesný význam, význam slova, wiki, co je to Kouč?, termín, heslo, kdo je Kouč?, formulace

Pojem Kouč je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Kouč ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kouč ve Wikimedia Commons

Najít heslo Kouč ve Wikipedii

Vyhledat slovo Kouč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kouč například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Kouč? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kouč? Kdo to byl Kouč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kouč? Definice pojmu Kouč se nachází v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.