Kdo je to?
Kdo je to Kouč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kouč? Lidé, profese

Kouč

Jaký je význam slova Kouč? Co to znamená?

Kouč je osoba, která se společně s klientem snaží najít řešení jeho problému. Nejedná se o poradce ani o trenéra, i když samotné označení má původ v anglickém slovese coach, čili vést nebo trénovat. Je tedy tím, kdo se snaží klienta přivést z původního stanoviště do požadovaného cíle.
Kouč je průvodcem a pomocníkem, který používá ohleduplné a taktní metody vlivu na vedenou osobu. Práce kouče v sobě zahrnuje jak individuální poradenství, tak trénink i zpětnou vazbu, pomocí kterých se dosahuje osobnostního i profesního rozvoje cílové osoby, tak, aby tato ze sebe dokázala vydat maximum.Kdo je to Kouč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kouč? Lidé, profese

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Adrenalin? Znáte termín Atopický ekzém? Znáte termín Klub českých turistů? Víte, co je to Ban?

Klíčová slova: Kouč, definice, profese, wikipedie, význam slova, přesný výraz, popis, profese, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, význam, Kouč, etymologie, synonymum, lexikon

Pojem Kouč je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Kouč ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Kouč na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Kouč ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Kouč ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Kouč na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kouč například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kouč

Teďka už zajisté víte Kdo je to Kouč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kouč? Definice pojmu Kouč se nachází v kategorii Profese

Kategorie profese, prodavačka, kouč, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.