Kdo je to?
Kdo je to, byl Kouč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouč? Lidé, profese

Kdo je to Kouč?

Co znamená a jaký je význam slova Kouč?

Kouč je osoba, která se společně s klientem snaží najít řešení jeho problému. Nejedná se o poradce ani o trenéra, i když samotné označení má původ v anglickém slovese coach, čili vést nebo trénovat. Je tedy tím, kdo se snaží klienta přivést z původního stanoviště do požadovaného cíle.
Kouč je průvodcem a pomocníkem, který používá ohleduplné a taktní metody vlivu na vedenou osobu. Práce kouče v sobě zahrnuje jak individuální poradenství, tak trénink i zpětnou vazbu, pomocí kterých se dosahuje osobnostního i profesního rozvoje cílové osoby, tak, aby tato ze sebe dokázala vydat maximum.Kdo je to, byl Kouč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouč? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kouč? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Vodní dýmka? Víte co je Mravnost? Znáte termín Motto? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sarkasmus?

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, pojem, kdo to je, význam, co znamená, přesný význam, popis, informace, termín, význam pojmu, synonymum, etymologie, wiki, popis, původ slova

Pojem Kouč je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Kouč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Kouč ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Kouč ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Kouč na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kouč například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Kouč? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kouč? Kdo to byl Kouč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kouč? Definice pojmu Kouč je v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Kouč i v jiné kategorii než v profese.