Kdo je to?
Kdo je to Stavební dozor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stavební dozor? Lidé, profese

Stavební dozor

Co znamená a jaký je význam slova Stavební dozor?

Stavební dozor je osoba, která provádí kontrolu stavebních prací.
V České republice upravuje pozici stavebního dozoru zákon. Mimo jiné je stavební dozor vždy potřeba tehdy, pokud stavba probíhá svépomocí.
Stavební dozor má za úkoly dohlížet na to, aby byly během stavby dodrženy všechny zákony, normy, vyhlášky apod. a také aby se postupovalo dle připravené projektové dokumentace. Osoba provádějící stavební dozor musí být v tomto oboru vysokoškolsky vzdělaná, případně doložit praxi.Kdo je to Stavební dozor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stavební dozor? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Stavební dozor? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Skript? Vzpomenete si na definici slova Afinita? Rozumíte pojmu Dysplazie? Vzpomněli byste si na význam slova Kamenická špice?

Klíčová slova: informace, pojem, odborný výraz, wikipedie, wiki, přesný výraz, slovo, definice, co znamená, význam slova, Stavební dozor, profese, popis, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz

Pojem Stavební dozor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Stavební dozor

Hledejte bez špehování slovo Stavební dozor ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Stavební dozor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Stavební dozor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Stavební dozor na Google obrázcích

Zkusit najít Stavební dozor ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Stavební dozor například v Google obrázcích, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Stavební dozor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Stavební dozor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stavební dozor? Definice pojmu Stavební dozor je v kategorii Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Stavební dozor v jiné sekci než profese.