Kdo je to?
Kdo je to Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jiří Veselý?

Kdo je to Jiří Veselý? Stručný životopis

Jiří Veselý je tenista – profesionál a také juniorský mistr světa. Hraje za oddíl TK Agrofert. Jako první Čech vyhrál v kategorii juniorů Australian Open jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. ATP ho označila jako Hvězdu zítřka.
Trenérem Jiřího Veselého byl zpočátku jeho otec, Jaroslav Machovský, Jiří Novák a Jaroslav Navrátil. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.Kdo je to Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Jiří Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 10.7.1993
Místo narození: Příbram

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Veselý? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Emigrace? Rozumíte pojmu Shyb? Vzpomněli byste si co znamená slovo IMAO? Znáte pojem Třtinový cukr?

Klíčová slova: slovo, heslo, vysvětlení, lexikon, etymologie, co je to Jiří Veselý?, odborný výraz, význam, wiki, popis, přesný význam, význam pojmu, co znamená, pojem, Jiří Veselý, formulace

Pojem Jiří Veselý je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Jiří Veselý ve Wikipedii

Najít pojem Jiří Veselý ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Jiří Veselý ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Veselý ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Veselý například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Jiří Veselý? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Veselý? Kdo to byl Jiří Veselý? Kdy se narodil Jiří Veselý? Kde se narodil Jiří Veselý? Jiří Veselý je v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jiří Veselý kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Veselý i v jiné kategorii než je sport.