Kdo je to?
Kdo je to Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jiří Veselý?

Kdo je to Jiří Veselý? Stručný životopis

Jiří Veselý je tenista – profesionál a také juniorský mistr světa. Hraje za oddíl TK Agrofert. Jako první Čech vyhrál v kategorii juniorů Australian Open jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. ATP ho označila jako Hvězdu zítřka.
Trenérem Jiřího Veselého byl zpočátku jeho otec, Jaroslav Machovský, Jiří Novák a Jaroslav Navrátil. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.Kdo je to Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Jiří Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 10.7.1993
Místo narození: Příbram

Popis osobnosti Jiří Veselý můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Emigrace? Víte co je Starý zákon? Vzpomněli byste si co znamená slovo IMAO? Vzpomněli byste si co označuje výraz Persona?

Klíčová slova: wiki, popis, lexikon, Jiří Veselý, kdo je Jiří Veselý?, informace, kdo to je, synonymum, popis, původ slova, pojem, sport, heslo, formulace, etymologie, odborný výraz

Pojem Jiří Veselý je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Jiří Veselý lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Jiří Veselý ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Jiří Veselý ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Jiří Veselý na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Veselý ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Veselý například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Veselý?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Veselý? Kdo to byl Jiří Veselý? Kdy se narodil Jiří Veselý? Kde se narodil Jiří Veselý? Jiří Veselý patří do sekce sport. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Veselý kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Veselý i v jiné kategorii než je sport.