Kdo je to?
Kdo je to Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jiří Veselý?

Kdo je to Jiří Veselý? Stručný životopis

Jiří Veselý je tenista – profesionál a také juniorský mistr světa. Hraje za oddíl TK Agrofert. Jako první Čech vyhrál v kategorii juniorů Australian Open jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. ATP ho označila jako Hvězdu zítřka.
Trenérem Jiřího Veselého byl zpočátku jeho otec, Jaroslav Machovský, Jiří Novák a Jaroslav Navrátil. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.Kdo je to Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Jiří Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 10.7.1993
Místo narození: Příbram

Sdílejte tuto stránku s osobností Jiří Veselý se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Medovina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Heliograf? Vzpomněli byste si co znamená slovo Želatina? Znáte termín Kryptoměna?

Klíčová slova: formulace, definice, synonymum, vysvětlení, pojem, přesný význam, popis, přesný výraz, co je to Jiří Veselý?, etymologie, Jiří Veselý, slovo, co znamená, informace, popis, heslo

Pojem Jiří Veselý je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Jiří Veselý ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Jiří Veselý ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Jiří Veselý na Youtube

Hledat termín Jiří Veselý ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Veselý například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Veselý

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jiří Veselý? Kdo to byl Jiří Veselý? Kdy se narodil Jiří Veselý? Kde se narodil Jiří Veselý? Jiří Veselý je v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Veselý dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Veselý i v jiné kategorii než je sport.