Kdo je to?
Kdo je to Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jiří Veselý?

Kdo je to Jiří Veselý? Stručný životopis

Jiří Veselý je tenista – profesionál a také juniorský mistr světa. Hraje za oddíl TK Agrofert. Jako první Čech vyhrál v kategorii juniorů Australian Open jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. ATP ho označila jako Hvězdu zítřka.
Trenérem Jiřího Veselého byl zpočátku jeho otec, Jaroslav Machovský, Jiří Novák a Jaroslav Navrátil. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.Kdo je to Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Jiří Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 10.7.1993
Místo narození: Příbram

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jiří Veselý sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Medovina? Rozumíte pojmu Potenciometr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Želatina? Znáte pojem Burka?

Klíčová slova: formulace, termín, co znamená, význam slova, vysvětlení, popis, etymologie, původ slova, popis, slovo, wiki, význam pojmu, Jiří Veselý, kdo je Jiří Veselý?, kdo to je, informace

Pojem Jiří Veselý je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Jiří Veselý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Jiří Veselý ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Jiří Veselý ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Jiří Veselý na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Veselý například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Jiří Veselý? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jiří Veselý? Kdo to byl Jiří Veselý? Kdy se narodil Jiří Veselý? Kde se narodil Jiří Veselý? Jiří Veselý se nachází v kategorii sport. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Veselý třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Veselý i v jiné kategorii než je sport.