Kdo je to?
Kdo je Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Jiří Veselý?

Kdo je Jiří Veselý? Životopis, informace, biografie, sport

Jiří Veselý je tenista – profesionál a také juniorský mistr světa. Hraje za oddíl TK Agrofert. Jako první Čech vyhrál v kategorii juniorů Australian Open jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. ATP ho označila jako Hvězdu zítřka.
Trenérem Jiřího Veselého byl zpočátku jeho otec, Jaroslav Machovský, Jiří Novák a Jaroslav Navrátil. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.



Kdo je Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Jiří Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 10.7.1993
Místo narození: Příbram

Zaujala vás biografie osobnosti Jiří Veselý? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Emigrace? Znáte definici termínu Lanýž? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lajkovat? Pamatujete si definici pojmu Těžká voda?

Klíčová slova: wikipedie, informace, Jiří Veselý, kdy se narodil Jiří Veselý?, zajímavosti, sport, sport, kde se narodil Jiří Veselý?, Jiří Veselý, národnost, datum narození, narození, osobnost, život, životopis, lexikon

Pojem Jiří Veselý je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jiří Veselý zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Veselý ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Jiří Veselý ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Jiří Veselý ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Jiří Veselý ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Jiří Veselý ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Veselý například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Veselý

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jiří Veselý? Kdy se narodil Jiří Veselý? Kde se narodil Jiří Veselý? Jiří Veselý patří do sekce Sport

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jiří Veselý dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Veselý i v jiné kategorii než je sport.