Kdo je to?
Kdo je to Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jiří Veselý?

Kdo je to Jiří Veselý? Stručný životopis

Jiří Veselý je tenista – profesionál a také juniorský mistr světa. Hraje za oddíl TK Agrofert. Jako první Čech vyhrál v kategorii juniorů Australian Open jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. ATP ho označila jako Hvězdu zítřka.
Trenérem Jiřího Veselého byl zpočátku jeho otec, Jaroslav Machovský, Jiří Novák a Jaroslav Navrátil. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.Kdo je to Jiří Veselý? Životopis Jiří Veselý, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Jiří Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 10.7.1993
Místo narození: Příbram

Zaujala vás biografie osobnosti Jiří Veselý? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Jogging? Víte, co je to Eskontní úvěr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Saldo? Rozumíte pojmu Kachní zobák?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, termín, přesný význam, sport, význam, kdo je Jiří Veselý?, co znamená, odborný výraz, definice, wiki, synonymum, heslo, kdo to je, formulace, lexikon

Pojem Jiří Veselý je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Jiří Veselý ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Jiří Veselý ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Jiří Veselý ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Jiří Veselý ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Veselý například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Veselý

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Veselý? Kdo to byl Jiří Veselý? Kdy se narodil Jiří Veselý? Kde se narodil Jiří Veselý? Jiří Veselý se nachází v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jiří Veselý např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Veselý i v jiné kategorii než je sport.