Kdo je to?
Kdo je to Lesník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lesník? Lidé, profese

Lesník

Co znamená a jaký je význam slova Lesník?

Lesník či lesnice je osoba pracující v lese a provádějící lesní práce.
Oblast lesních prací je rozsáhlá a rozmanitá - zmiňme například činnosti jako ochrana lesa, plánované kácení, výsadba nových stromů, ochrana porostů před zvěří a škůdci, péče o vodní toky a plochy v lese, částečně též péče a ochrana lesní fauny. Práci lesníků a lesnic mimo jiné upravuje Lesní zákon.
Obor lesnictví u nás lze vystudovat jako středoškolský, ale také vysokoškolský obor. Například Mendelova univerzita má Lesnickou a dřevařskou fakultu.Kdo je to Lesník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lesník? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Suflé? Víte co je Valkýra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nadsázka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šílenství?

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, definice, profese, heslo, slovo, etymologie, pojem, přesný význam, přesný výraz, popis, význam, informace, původ slova, Lesník, wiki

Pojem Lesník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Lesník zkuste tyto odkazy

Najít termín Lesník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Lesník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Lesník ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Lesník na Google obrázcích

Hledat slovo Lesník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lesník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Lesník, definice, vysvětlení pojmu

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Lesník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lesník? Definice pojmu Lesník patří do kategorie Profese

Kategorie profese, stavar, lesník, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Lesník i v jiné sekci než je kategorie profese.