Kdo je to?
Kdo je Ester Kočičková? Životopis Ester Kočičková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Ester Kočičková

Kdo je Ester Kočičková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Ester Kočičková, je pseudonym Renaty Kozákové, zpěvačky, moderátorky a textařky. Přezdívku má od doby účinkování v rozhlasovém pořadu Kamenná školka. Rozhlasovému vysílání zůstala i nadále věrná jako moderátorka Rádia Limonádový Joe a spolumoderátorka v Radiožurnálu.
Ester Kočičková spolupracuje také s Českou televizí, kde moderovala několik pořadů. Píše si vlastní texty a vystupuje především se šansony.Kdo je Ester Kočičková? Životopis Ester Kočičková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Ester Kočičková

Národnost: česká
Datum narození: 13. ledna 1968
Místo narození: Klatovy

Tento text (Ester Kočičková) můžete samozřejmě sdílet s vaším okruhem známých osob na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Akcelerace? Víte co je Karcinom? Pamatujete si definici pojmu Ironie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Marginální?

Klíčová slova: Ester Kočičková, lexikon, hudba, zajímavosti, narození, národnost, životopis, vysvětlení, hudba, místo narození, popis, kdy se narodila Ester Kočičková?, osobnosti, wikipedie, kde se narodila Ester Kočičková?, wiki

Pojem Ester Kočičková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Ester Kočičková zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Ester Kočičková ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Ester Kočičková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Ester Kočičková na Google.cz

Zkusit najít pojem Ester Kočičková ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Ester Kočičková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ester Kočičková například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ester Kočičková

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Ester Kočičková? Kdy se narodila Ester Kočičková? Kde se narodila Ester Kočičková? Ester Kočičková patří do sekce Hudba

Kategorie hudba, trubka, ester Kočičková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Ester Kočičková dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ester Kočičková i v jiné kategorii než je hudba.