Kdo je to?
Kdo byl Carl Zeiss? Životopis Carl Zeiss, slavní lidé, osobnosti z věda

Kdo je to Carl Zeiss?

Kdo to byl Carl Zeiss? Stručný životopis

Carl Zeiss byl známý optik a také podnikatel v oblasti průmyslu. Byl zakladatelem a vůdčí osobnosti společnosti Carl Zeiss v Jeně. Začínal výrobou objektivů pro fotografování a později mikroskopů, které se staly velmi oblíbenými mezi vědci.
K jeho úspěchu přispěla spolupráce s docentem Ernstem Karlem Abbem a později se sklářským technikem Schottou. Z původní dílny Carla Zeisse se postupem času stal prosperující podnik. Značka je dodnes zárukou kvality.Kdo byl Carl Zeiss? Životopis Carl Zeiss, slavní lidé, osobnosti z věda

Základní informace o osobě Carl Zeiss

Národnost: německá
Datum narození: 11. září 1816
Místo narození: Výmar
Datum úmrtí: 3. prosince 1888

Líbí se stručný životopis s osobou Carl Zeiss? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Respekt? Víte co je Postmoderna? Znáte definici termínu Bazaliom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Imunita?

Klíčová slova: heslo, původ slova, formulace, popis, termín, pojem, synonymum, co znamená, kdo to je, odborný výraz, věda, popis, lexikon, význam slova, definice, Carl Zeiss

Pojem Carl Zeiss je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Carl Zeiss zkuste tyto odkazy

Najít výraz Carl Zeiss na Google.cz

Najít slovo Carl Zeiss ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Carl Zeiss ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Carl Zeiss na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Carl Zeiss například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Carl Zeiss? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Carl Zeiss? Kdo to byl Carl Zeiss? Kdy se narodil Carl Zeiss? Kde se narodil Carl Zeiss? Kdy zemřel Carl Zeiss? Carl Zeiss je v sekci věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Carl Zeiss dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Carl Zeiss i v jiné kategorii než je věda.