Kdo je to?
Kdo je to, byl Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Centrista? Lidé, politika

Kdo je to Centrista?

Co znamená a jaký je význam slova Centrista?

Centrista je příslušník nebo přívrženec politické strany, která má svůj program a cíle na hranici mezi levicí a pravicí. Nazývá se také zastáncem politického středu.
Role centristů jsou důležité tam, kde se v politickém systému vyskytuje větší počet stran. Většinou se jedná o přívržence strany, která není vyhraněná v ekonomických otázkách, může být zaměřena regionálně, ekologicky, etnicky a podobně.Kdo je to, byl Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Centrista? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Centrista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Skript? Znáte definici termínu Junta? Víte co je Voucher? Pamatujete si definici pojmu Dermatitida?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, slovo, původ slova, formulace, etymologie, co znamená, popis, význam slova, kdo to je, Centrista, politika, synonymum, co je to Centrista?, informace, přesný výraz

Pojem Centrista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Centrista

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Centrista ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Centrista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Centrista ve Wikipedii

Najít pojem Centrista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Centrista například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Centrista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Centrista? Kdo to byl Centrista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Centrista? Definice pojmu Centrista je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.