Kdo je to?
Kdo je to Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Centrista? Lidé, politika

Kdo je to Centrista?

Jaký je význam slova Centrista? Co to znamená?

Centrista je příslušník nebo přívrženec politické strany, která má svůj program a cíle na hranici mezi levicí a pravicí. Nazývá se také zastáncem politického středu.
Role centristů jsou důležité tam, kde se v politickém systému vyskytuje větší počet stran. Většinou se jedná o přívržence strany, která není vyhraněná v ekonomických otázkách, může být zaměřena regionálně, ekologicky, etnicky a podobně.Kdo je to Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Centrista? Lidé, politika

Definici slova Centrista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Pesto? Znáte definici termínu Svrab? Víte co je Granola? Pamatujete si definici pojmu Garam másala?

Klíčová slova: Centrista, etymologie, pojem, wiki, vysvětlení, přesný význam, informace, politika, lexikon, heslo, politika, původ slova, přesný výraz, význam pojmu, přesný výraz, slovo

Pojem Centrista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Centrista hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít Centrista ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Centrista ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Centrista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Centrista ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Centrista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Centrista například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Centrista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Centrista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Centrista? Definice pojmu Centrista patří do sekce Politika

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít informace výraz, text, termín, pojem kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Centrista v jiné sekci než politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.