Kdo je to?
Kdo je to Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Centrista? Lidé, politika

Kdo je to Centrista?

Jaký je význam slova Centrista? Co to znamená?

Centrista je příslušník nebo přívrženec politické strany, která má svůj program a cíle na hranici mezi levicí a pravicí. Nazývá se také zastáncem politického středu.
Role centristů jsou důležité tam, kde se v politickém systému vyskytuje větší počet stran. Většinou se jedná o přívržence strany, která není vyhraněná v ekonomických otázkách, může být zaměřena regionálně, ekologicky, etnicky a podobně.Kdo je to Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Centrista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Centrista s jinými lidmina sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Pesto? Vzpomněli byste si co označuje výraz Arabica? Víte co je Pneumotorax? Znáte termín Činohra?

Klíčová slova: slovo, etymologie, Centrista, politika, formulace, přesný význam, přesný výraz, původ slova, význam pojmu, termín, wiki, Centrista, politika, přesný výraz, popis, definice

Pojem Centrista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Centrista

Hledat videa s názvem Centrista na Youtube

Hledat termín Centrista ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Centrista ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Centrista na Google.cz

Vyhledat výraz Centrista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Centrista například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Centrista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Centrista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Centrista? Definice pojmu Centrista je v kategorii Politika

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat informace pojem, text, definici, např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.