Kdo je to?
Kdo je to, byl Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Centrista? Lidé, politika

Kdo je to Centrista?

Co znamená a jaký je význam slova Centrista?

Centrista je příslušník nebo přívrženec politické strany, která má svůj program a cíle na hranici mezi levicí a pravicí. Nazývá se také zastáncem politického středu.
Role centristů jsou důležité tam, kde se v politickém systému vyskytuje větší počet stran. Většinou se jedná o přívržence strany, která není vyhraněná v ekonomických otázkách, může být zaměřena regionálně, ekologicky, etnicky a podobně.Kdo je to, byl Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Centrista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Centrista? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Pesto? Znáte definici termínu Bobrovka? Víte co je Reflux? Pamatujete si definici pojmu Jedličkův ústav?

Klíčová slova: wiki, definice, význam pojmu, popis, Centrista, synonymum, etymologie, význam slova, pojem, popis, co je to Centrista?, vysvětlení, formulace, původ slova, odborný výraz, kdo to je

Pojem Centrista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Centrista

Hledejte bez špehování slovo Centrista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Centrista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Centrista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Centrista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Centrista například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Centrista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Centrista? Kdo to byl Centrista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Centrista? Definice pojmu Centrista je v sekci politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.