Kdo je to?
Kdo je to Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Centrista? Lidé, politika

Kdo je to Centrista?

Co znamená a jaký je význam slova Centrista?

Centrista je příslušník nebo přívrženec politické strany, která má svůj program a cíle na hranici mezi levicí a pravicí. Nazývá se také zastáncem politického středu.
Role centristů jsou důležité tam, kde se v politickém systému vyskytuje větší počet stran. Většinou se jedná o přívržence strany, která není vyhraněná v ekonomických otázkách, může být zaměřena regionálně, ekologicky, etnicky a podobně.Kdo je to Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Centrista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Centrista s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Pesto? Pamatujete si definici pojmu Přímá řeč? Víte co je Jinotaj? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ex offo?

Klíčová slova: popis, politika, wikipedie, formulace, odborný výraz, co znamená, přesný význam, Centrista, význam, termín, přesný výraz, vysvětlení, lexikon, původ slova, politika, synonymum

Pojem Centrista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Centrista v dalších zdrojích

Najít termín Centrista na Google.cz

Hledat videa s názvem Centrista na Youtube

Vyhledat pojem Centrista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Centrista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Centrista například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Centrista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Centrista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Centrista? Definice pojmu Centrista patří do kategorie Politika

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.