Kdo je to?
Kdo je to, byl Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Centrista? Lidé, politika

Kdo je to Centrista?

Co znamená a jaký je význam slova Centrista?

Centrista je příslušník nebo přívrženec politické strany, která má svůj program a cíle na hranici mezi levicí a pravicí. Nazývá se také zastáncem politického středu.
Role centristů jsou důležité tam, kde se v politickém systému vyskytuje větší počet stran. Většinou se jedná o přívržence strany, která není vyhraněná v ekonomických otázkách, může být zaměřena regionálně, ekologicky, etnicky a podobně.Kdo je to, byl Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Centrista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Centrista s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Skener? Znáte pojem Vernisáž? Víte co je Fejt? Vzpomenete si na definici slova Varenyky?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, heslo, wiki, formulace, co znamená, termín, kdo to je, význam pojmu, význam, popis, odborný výraz, slovo, co je to Centrista?, definice, kdo je Centrista?

Pojem Centrista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Centrista v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Centrista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Centrista na Youtube

Zkusit najít Centrista ve Wikislovníku

Najít termín Centrista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Centrista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Centrista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Centrista? Kdo to byl Centrista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Centrista? Definice pojmu Centrista se nachází v sekci politika. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, text, definici, např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.