Kdo je to?
Kdo je Martha Issová? Životopis Martha Issová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Martha Issová

Kdo je Martha Issová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Martha Issová je známá česká herečka. Pochází z rodiny, která má k oboru velice blízko, matka je herečka Lenka Termerová a otec režisér Moric Issa. Svou hereckou dráhu začala v Divadle Na Fidlovačce. Vystupovala i v Dejvickém divadle a později se zařadila do souboru tohoto divadla.
Martha Issová je známá také z televizních seriálů, např. Dobrá čtvrť nebo Hop nebo trop. K její filmografii patří například filmy Hanele nebo Tajnosti.Kdo je Martha Issová? Životopis Martha Issová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Martha Issová

Národnost: česká
Datum narození: 22. března 1981
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Martha Issová můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Kondiční cvičení? Pamatujete si definici pojmu Alkoholismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Meteorologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ultrazvuk?

Klíčová slova: herectví, kde se narodila Martha Issová?, wiki, zajímavosti, Martha Issová, lexikon, život, osobnosti, datum narození, osobnost, životopis, herectví, Martha Issová, informace, vysvětlení, biografie

Pojem Martha Issová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Martha Issová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Martha Issová na Youtube

Zkusit najít Martha Issová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Martha Issová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Martha Issová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Martha Issová například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martha Issová

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Martha Issová? Kdy se narodila Martha Issová? Kde se narodila Martha Issová? Martha Issová je v sekci Herectví

Kategorie herectví, zrzek vous, martha Issová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Martha Issová řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martha Issová i v jiné kategorii než je herectví.