Kdo je to?
Kdo je to Martha Issová? Životopis Martha Issová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Martha Issová?

Kdo je to Martha Issová? Stručný životopis

Martha Issová je známá česká herečka. Pochází z rodiny, která má k oboru velice blízko, matka je herečka Lenka Termerová a otec režisér Moric Issa. Svou hereckou dráhu začala v Divadle Na Fidlovačce. Vystupovala i v Dejvickém divadle a později se zařadila do souboru tohoto divadla.
Martha Issová je známá také z televizních seriálů, např. Dobrá čtvrť nebo Hop nebo trop. K její filmografii patří například filmy Hanele nebo Tajnosti.Kdo je to Martha Issová? Životopis Martha Issová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Martha Issová

Národnost: česká
Datum narození: 22. března 1981
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Martha Issová můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Adopce? Vzpomenete si na definici slova Kachní zobák? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hematurie? Vzpomněli byste si na význam slova Adenom?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, herectví, pojem, lexikon, odborný výraz, přesný význam, definice, slovo, popis, význam slova, význam pojmu, původ slova, heslo, vysvětlení, popis

Pojem Martha Issová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Martha Issová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Martha Issová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Martha Issová na Google.cz

Hledat termín Martha Issová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Martha Issová například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Martha Issová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Martha Issová? Kdo to byl Martha Issová? Kdy se narodil Martha Issová? Kde se narodil Martha Issová? Martha Issová patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Martha Issová kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martha Issová i v jiné kategorii než je herectví.