Kdo je to?
Kdo je Demi Lovato? Životopis Demi Lovato, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Demi Lovato?

Kdo je Demi Lovato? Životopis, informace, biografie, hudba

Demetria Devonne Lovato je americká zpěvačka, skladatelka a herečka. V roce 2021 se prohlásila za nebinární (genderově diverzní). Narodila se v Albuquerque v Novém Mexiku. Poprvé se objevila na televizních obrazovkách teprve v 10 letech v dětském pořadu Barney a přátelé. O 6 let později (2008) ji proslavila role Mitchie Torres v seriálu Camp Rock.
Ve stejném roce se upsala labelu Hollywood Records, pod kterým vydala první album Don’t Forget. Album skončilo v hitparádě Billboard 200 na druhém místě a Lovato za něj získala zlatou desku. Na stanici Disney Channel pro děti se objevila v seriálu Sonny ve velkém světě (2009). Ten samý rok vyšlo její druhé album Here We Go Again, které se v hitparádě Billboard 200 umístilo na prvním místě a Lovato za něj získala podruhé zlatou desku. Po druhé sérii seriálu Sonny ve velkém světě si kvůli psychickým problémům dala Demi Lovato na 2 roky pauzu od hudby a filmu. Její návrat přišel v roce 2011 s jejím třetím albem Unbroken. V roce 2012 účinkovala v pořadu X Factor jako porotkyně. Další rok vyšlo její čtvrté album s názvem Demi. V pořadí páté album vyšlo roku 2015 (Confident) a šesté album roku 2017 (Tell Me You Love Me). Singly Cool For the Summer a Sorry Not Sorry se staly platinovými. Během dosavadní kariéry Demi absolvovala celkem 5 světových turné.
Mimo hudbu se také věnuje charitativním akcím v boji proti šikaně ve školách a zaměřuje se na životní prostředí. V roce 2021 prohlásila, že je nebinární (ani muž, ani žena).Kdo je Demi Lovato? Životopis Demi Lovato, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Demi Lovato

Národnost: americká
Datum narození: 20. 8. 1992
Místo narození: Albuquerque, Nové Mexiko, USA

Popis osobnosti Demi Lovato můžete sdílet s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Dekadence? Vzpomněli byste si co znamená slovo ISO? Pamatujete si definici pojmu Konektivita? Víte co je Eskontní úvěr?

Klíčová slova: hudba, hudba, místo narození, osobnost, wikipedie, biografie, Demi Lovato, život, popis, národnost, kde se narodila Demi Lovato?, životopis, wiki, narození, Demi Lovato, datum narození

Pojem Demi Lovato je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Demi Lovato doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Demi Lovato ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Demi Lovato ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Demi Lovato ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Demi Lovato v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Demi Lovato ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Demi Lovato například v Google obrázcích, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Demi Lovato?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Demi Lovato? Kdy se narodila Demi Lovato? Kde se narodila Demi Lovato? Demi Lovato se nachází v sekci Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Demi Lovato kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Demi Lovato i v jiné kategorii než je hudba.