Kdo je to?
Kdo je Erazim Kohák? Životopis Erazim Kohák, osobnosti, slavný člověk z kategorie filozofie

Kdo je Erazim Kohák?

Kdo je Erazim Kohák? Životopis, informace, biografie, filozofie

Erazim Kohák je český novinář a také filozof, který se často zaměřuje na ekologii. Téměř 40 let žil v exilu v USA, kde byl členem UV Československé sociální demokracie. V ČSSD setrvává stále. Emigroval v roce 1948 a po pobytu v uprchlických táborech se dostal do USA, kde při zaměstnání studoval na několika vysokých školách. Působil i jako farář a později jako vysokoškolský docent a profesor.
Po sametové revoluci se do Česka vrátil, pracoval jako publicista a vyučoval na filozofické fakultě. Nyní působí v Centru globálních studií. Prezident Miloš Zeman vyznamenal Erazima Koháka Řádem Tomáše Garrigua Masaryka.Kdo je Erazim Kohák? Životopis Erazim Kohák, osobnosti, slavný člověk z kategorie filozofie

Základní informace o osobě Erazim Kohák

Národnost: česká
Datum narození: 21. května 1933
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Erazim Kohák? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Diosmin? Znáte pojem Casus belli? Víte, co je to BFU? Vzpomenete si na definici slova Cikorka?

Klíčová slova: filozofie, Erazim Kohák, biografie, místo narození, kde se narodil Erazim Kohák?, národnost, Erazim Kohák, lexikon, wikipedie, zajímavosti, narození, filozofie, kdy se narodil Erazim Kohák?, osobnost, wiki, vysvětlení

Pojem Erazim Kohák je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Erazim Kohák na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erazim Kohák ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Erazim Kohák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Erazim Kohák ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Erazim Kohák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Erazim Kohák například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Erazim Kohák? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Erazim Kohák? Kdy se narodil Erazim Kohák? Kde se narodil Erazim Kohák? Erazim Kohák je v kategorii Filozofie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Erazim Kohák dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erazim Kohák i v jiné kategorii než je filozofie.