Kdo je to?
Kdo je to Marian Jurečka? Životopis Marian Jurečka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marian Jurečka?

Kdo je to Marian Jurečka? Stručný životopis

Marian Jurečka je český politik, místopředseda KDU-ČSL, poslanec PČR, krajský zastupitel a bývalý ministr zemědělství. Má titul inženýr, je absolventem Mendelovy zemědělské a lesnické fakulty v oboru rostlinolékařství.
Prošel různými stranickými funkcemi, od člena Krajského výboru Mladých křesťanských demokratů až po poslance parlamentu za KDU – ČSL, předsedu poslaneckého klubu téže strany až k ministrovi zemědělství. Marian Jurečka je ženatý a je otcem čtyř dětí.Kdo je to Marian Jurečka? Životopis Marian Jurečka, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Marian Jurečka

Národnost: česká
Datum narození: 15. 3. 1981
Místo narození: Přerov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marian Jurečka? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Falafel? Znáte definici termínu Extirpace? Víte co je PPC reklama? Pamatujete si definici pojmu Erytrocyty?

Klíčová slova: Marian Jurečka, definice, přesný význam, vysvětlení, politici, přesný výraz, význam slova, informace, wiki, původ slova, slovo, odborný výraz, kdo to je, pojem, etymologie, termín

Pojem Marian Jurečka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Marian Jurečka ve Wikipedii

Vyhledat pojem Marian Jurečka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Marian Jurečka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Marian Jurečka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Marian Jurečka například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Marian Jurečka?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Marian Jurečka? Kdo to byl Marian Jurečka? Kdy se narodil Marian Jurečka? Kde se narodil Marian Jurečka? Marian Jurečka je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Marian Jurečka třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marian Jurečka i v jiné kategorii než je politici.