Kdo je to?
Kdo je to Marian Jurečka? Životopis Marian Jurečka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marian Jurečka?

Kdo je to Marian Jurečka? Stručný životopis

Marian Jurečka je český politik, místopředseda KDU-ČSL, poslanec PČR, krajský zastupitel a bývalý ministr zemědělství. Má titul inženýr, je absolventem Mendelovy zemědělské a lesnické fakulty v oboru rostlinolékařství.
Prošel různými stranickými funkcemi, od člena Krajského výboru Mladých křesťanských demokratů až po poslance parlamentu za KDU – ČSL, předsedu poslaneckého klubu téže strany až k ministrovi zemědělství. Marian Jurečka je ženatý a je otcem čtyř dětí.Kdo je to Marian Jurečka? Životopis Marian Jurečka, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Marian Jurečka

Národnost: česká
Datum narození: 15. 3. 1981
Místo narození: Přerov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marian Jurečka? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Přísloví? Znáte definici termínu Byreta? Víte co je Rýže Basmati? Pamatujete si definici pojmu Vidimace?

Klíčová slova: význam slova, význam, etymologie, přesný výraz, informace, slovo, termín, význam pojmu, Marian Jurečka, přesný význam, původ slova, kdo je Marian Jurečka?, wiki, popis, odborný výraz, definice

Pojem Marian Jurečka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Marian Jurečka ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Marian Jurečka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Marian Jurečka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Marian Jurečka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Marian Jurečka například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marian Jurečka

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Marian Jurečka? Kdo to byl Marian Jurečka? Kdy se narodil Marian Jurečka? Kde se narodil Marian Jurečka? Marian Jurečka je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Marian Jurečka dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marian Jurečka i v jiné kategorii než je politici.