Kdo je to?
Kdo je to Marian Jurečka? Životopis Marian Jurečka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marian Jurečka?

Kdo je to Marian Jurečka? Stručný životopis

Marian Jurečka je český politik, místopředseda KDU-ČSL, poslanec PČR, krajský zastupitel a bývalý ministr zemědělství. Má titul inženýr, je absolventem Mendelovy zemědělské a lesnické fakulty v oboru rostlinolékařství.
Prošel různými stranickými funkcemi, od člena Krajského výboru Mladých křesťanských demokratů až po poslance parlamentu za KDU – ČSL, předsedu poslaneckého klubu téže strany až k ministrovi zemědělství. Marian Jurečka je ženatý a je otcem čtyř dětí.Kdo je to Marian Jurečka? Životopis Marian Jurečka, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Marian Jurečka

Národnost: česká
Datum narození: 15. 3. 1981
Místo narození: Přerov

Tento text (Marian Jurečka) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kmenový list? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vepřovice? Víte co je Hematurie? Víte co je Otka?

Klíčová slova: kdo je Marian Jurečka?, Marian Jurečka, popis, co je to Marian Jurečka?, wiki, politici, lexikon, synonymum, vysvětlení, přesný význam, heslo, formulace, informace, etymologie, význam pojmu, slovo

Pojem Marian Jurečka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Marian Jurečka na Google.cz

Hledat výraz Marian Jurečka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Marian Jurečka ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Marian Jurečka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Marian Jurečka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Marian Jurečka? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Marian Jurečka? Kdo to byl Marian Jurečka? Kdy se narodil Marian Jurečka? Kde se narodil Marian Jurečka? Marian Jurečka je v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Marian Jurečka kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marian Jurečka i v jiné kategorii než je politici.