Kdo je to?
Kdo je to Marian Jurečka? Životopis Marian Jurečka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marian Jurečka?

Kdo je to Marian Jurečka? Stručný životopis

Marian Jurečka je český politik, místopředseda KDU-ČSL, poslanec PČR, krajský zastupitel a bývalý ministr zemědělství. Má titul inženýr, je absolventem Mendelovy zemědělské a lesnické fakulty v oboru rostlinolékařství.
Prošel různými stranickými funkcemi, od člena Krajského výboru Mladých křesťanských demokratů až po poslance parlamentu za KDU – ČSL, předsedu poslaneckého klubu téže strany až k ministrovi zemědělství. Marian Jurečka je ženatý a je otcem čtyř dětí.Kdo je to Marian Jurečka? Životopis Marian Jurečka, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Marian Jurečka

Národnost: česká
Datum narození: 15. 3. 1981
Místo narození: Přerov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Marian Jurečka s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kmenový list? Znáte pojem Neschopenka? Víte co je Hematurie? Vzpomenete si na definici slova Ginkgo biloba?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, pojem, heslo, význam, etymologie, popis, přesný význam, původ slova, kdo je Marian Jurečka?, přesný výraz, informace, formulace, termín, popis, lexikon

Pojem Marian Jurečka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Marian Jurečka v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Marian Jurečka na Google.cz

Hledat pojem Marian Jurečka ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Marian Jurečka ve Wikipedii

Hledat termín Marian Jurečka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Marian Jurečka například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Marian Jurečka?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Marian Jurečka? Kdo to byl Marian Jurečka? Kdy se narodil Marian Jurečka? Kde se narodil Marian Jurečka? Marian Jurečka patří do sekce politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Marian Jurečka řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marian Jurečka i v jiné kategorii než je politici.