Kdo je to?
Kdo je Natálie Holíková? Životopis Natálie Holíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Natálie Holíková

Kdo je Natálie Holíková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Natálie Holíková je česká herečka, která se narodila 28. března 1991 v Ostravě. Pod vedením Bogdana Kokotky a Marie Logojdové vystudovala hudebně dramatický obor na Janáčkově konzervatoři. Už v průběhu studia hostovala v Národním divadle Moravskoslezském, kde ji diváci mohli vídat zejména v inscenacích Konec masopustu, Její pastorkyňa, Pygmalion, Čarodějnice a Heda Galerová.
Později hostovala také v Činoherním studiu v Ústí nad Labem
Natálie Holíková si vůbec poprvé stoupla před kameru díky postavě Ivety v komediálním seriálu 4teens v režii Pavla Jandourka. V tomto seriálu se kromě Holíkové objevil například Ondřej Malý, Tomáš Materna, Dagmar Křížová nebo Tereza Beranová a další.
O šest let později ji mohli diváci vidět v rodinné komedii Mazalové. V tomto rodinném seriálu si Natálie zahrála po boku Pavla Kříže, Jany Bernáškové, Miroslava Táborského, Luďka Soboty či Matouše Rumla. Navzdory velkým jménům se však projekt netěšil příliš kladnému přijetí od diváků. Na portálu CSFD.cz se dokonce umístil jako 580. nejhorší seriál vůbec.
V roce 2018 ztvárnila Holíková epizodní roli v kriminálce V.I.P. vraždy a také postavu v komediálním krátkometrážním seriálu Kadeřnictví. To „zabodovalo“ na CSFD.cz ještě hůř a drží se na „pěkném“ 324. místě v soutěži o nejhorší seriál světa. Doposud posledním seriálem, v němž se Natálie objevila je česká kriminální fantasy komedie Duch z roku 2022.
V současné době ji diváci mohou na televizních obrazovkách potkávat pravidelně v roli učitelky Martiny Dubovské v nekonečném seriálu Ulice.
Natálie Holíková tak za sebou sice nějaké zkušenosti se seriálovými rolemi má, na svou velkou však teprve čeká. Její „domovská scéna“ se však nenachází před kamerami, ale na divadelních prknech. Od sezóny 2012/2013 je součástí ansámblu Klicperova divadla. Zde doposud hrála v inscenacích Koule, Kytice, Čtyřlístek!, Zbabělci, Doma, jsem zlato!, Bílý jelen a Tělo tajné agentky.
O jejím soukromém životě nejsou veřejnosti žádné detaily známy.Kdo je Natálie Holíková? Životopis Natálie Holíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Natálie Holíková

Národnost: česká
Datum narození: 28. března 1991
Místo narození: Ostrava

Zaujala vás biografie osobnosti Natálie Holíková? Potom se podělte s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte, co je to PageRank? Vzpomněli byste si na význam slova Hydroxid sodný? Vzpomněli byste si na význam slova Samizdat? Znáte definici termínu Bizár?

Klíčová slova: popis, zajímavosti, informace, biografie, osobnosti, wikipedie, národnost, životopis, datum narození, Natálie Holíková, život, Natálie Holíková, místo narození, herectví, osobnost, vysvětlení

Pojem Natálie Holíková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín Natálie Holíková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Natálie Holíková ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Natálie Holíková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Natálie Holíková na Google.cz

Hledat slovo Natálie Holíková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Natálie Holíková například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Natálie Holíková? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Natálie Holíková? Kdy se narodila Natálie Holíková? Kde se narodila Natálie Holíková? Natálie Holíková patří do kategorie Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Natálie Holíková dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natálie Holíková i v jiné kategorii než je herectví.