Kdo je to?
Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Čásenský?

Kdo je to Robert Čásenský? Stručný životopis

Robert Čásenský je český žurnalista. Komentátor a současně také šéfredaktor a majitel časopisu Reportér se ve svých článcích zaměřil především na investigativní žurnalistiku a reportáže odhalující praktiky v zákulisní politice. Jako šéfredaktor MF Dnes skončil poté, co byla mediální skupina MAFRA zakoupena Agrofertem.
Je znám také svými protesty proti tzv. náhubkovému zákonu. Robert Čásenský je absolventem oboru sociologie na Filozofické fakultě UK.Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Robert Čásenský

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1974

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Robert Čásenský s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Čtyřstěn? Pamatujete si definici pojmu Colostrum? Vzpomenete si na definici slova Gazpacho? Vzpomněli byste si co znamená slovo Minecraft?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, popis, odborný výraz, lexikon, termín, etymologie, přesný význam, novináři, Robert Čásenský, wiki, přesný výraz, kdo je Robert Čásenský?, popis, formulace, význam slova

Pojem Robert Čásenský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Robert Čásenský ve Wikipedii

Hledat heslo Robert Čásenský ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Robert Čásenský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Robert Čásenský na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Čásenský například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Robert Čásenský? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Robert Čásenský? Kdo to byl Robert Čásenský? Kdy se narodil Robert Čásenský? Robert Čásenský se nachází v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Robert Čásenský dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Čásenský i v jiné kategorii než je novináři.