Kdo je to?
Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Čásenský?

Kdo je to Robert Čásenský? Stručný životopis

Robert Čásenský je český žurnalista. Komentátor a současně také šéfredaktor a majitel časopisu Reportér se ve svých článcích zaměřil především na investigativní žurnalistiku a reportáže odhalující praktiky v zákulisní politice. Jako šéfredaktor MF Dnes skončil poté, co byla mediální skupina MAFRA zakoupena Agrofertem.
Je znám také svými protesty proti tzv. náhubkovému zákonu. Robert Čásenský je absolventem oboru sociologie na Filozofické fakultě UK.Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Robert Čásenský

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1974

Zaujala vás biografie osobnosti Robert Čásenský? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Čtyřúhelník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tejpování? Vzpomenete si na definici slova Římský klub? Víte co je Verbální komunikace?

Klíčová slova: co je to Robert Čásenský?, heslo, synonymum, původ slova, kdo je Robert Čásenský?, etymologie, kdo to je, slovo, význam slova, termín, význam pojmu, formulace, popis, přesný výraz, popis, vysvětlení

Pojem Robert Čásenský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Robert Čásenský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Robert Čásenský ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Robert Čásenský ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Robert Čásenský na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Čásenský například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Čásenský

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Robert Čásenský? Kdo to byl Robert Čásenský? Kdy se narodil Robert Čásenský? Robert Čásenský se nachází v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Robert Čásenský dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Čásenský i v jiné kategorii než je novináři.