Kdo je to?
Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Čásenský?

Kdo je to Robert Čásenský? Stručný životopis

Robert Čásenský je český žurnalista. Komentátor a současně také šéfredaktor a majitel časopisu Reportér se ve svých článcích zaměřil především na investigativní žurnalistiku a reportáže odhalující praktiky v zákulisní politice. Jako šéfredaktor MF Dnes skončil poté, co byla mediální skupina MAFRA zakoupena Agrofertem.
Je znám také svými protesty proti tzv. náhubkovému zákonu. Robert Čásenský je absolventem oboru sociologie na Filozofické fakultě UK.Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Robert Čásenský

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1974

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Robert Čásenský sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Etologie? Rozumíte pojmu Agroturistika? Vzpomenete si na definici slova Google disk? Znáte pojem Fundamentalismus?

Klíčová slova: význam, termín, odborný výraz, etymologie, formulace, přesný význam, Robert Čásenský, wiki, kdo to je, co znamená, popis, pojem, popis, definice, novináři, původ slova

Pojem Robert Čásenský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert Čásenský ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Robert Čásenský ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Robert Čásenský ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Robert Čásenský ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Čásenský například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Čásenský

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Robert Čásenský? Kdo to byl Robert Čásenský? Kdy se narodil Robert Čásenský? Robert Čásenský se nachází v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Robert Čásenský řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Čásenský i v jiné kategorii než je novináři.