Kdo je to?
Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Čásenský?

Kdo je to Robert Čásenský? Stručný životopis

Robert Čásenský je český žurnalista. Komentátor a současně také šéfredaktor a majitel časopisu Reportér se ve svých článcích zaměřil především na investigativní žurnalistiku a reportáže odhalující praktiky v zákulisní politice. Jako šéfredaktor MF Dnes skončil poté, co byla mediální skupina MAFRA zakoupena Agrofertem.
Je znám také svými protesty proti tzv. náhubkovému zákonu. Robert Čásenský je absolventem oboru sociologie na Filozofické fakultě UK.Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Robert Čásenský

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1974

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Robert Čásenský? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Čtyřstěn? Rozumíte pojmu Dialýza? Vzpomenete si na definici slova Gazpacho? Znáte pojem Absurdní drama?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, heslo, Robert Čásenský, definice, přesný význam, význam, kdo je Robert Čásenský?, formulace, kdo to je, původ slova, vysvětlení, popis, popis, informace, význam pojmu

Pojem Robert Čásenský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Robert Čásenský na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert Čásenský ve Wikimedia Commons

Najít termín Robert Čásenský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Robert Čásenský ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Čásenský například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Robert Čásenský?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Robert Čásenský? Kdo to byl Robert Čásenský? Kdy se narodil Robert Čásenský? Robert Čásenský je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Robert Čásenský například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Čásenský i v jiné kategorii než je novináři.