Kdo je to?
Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Čásenský?

Kdo je to Robert Čásenský? Stručný životopis

Robert Čásenský je český žurnalista. Komentátor a současně také šéfredaktor a majitel časopisu Reportér se ve svých článcích zaměřil především na investigativní žurnalistiku a reportáže odhalující praktiky v zákulisní politice. Jako šéfredaktor MF Dnes skončil poté, co byla mediální skupina MAFRA zakoupena Agrofertem.
Je znám také svými protesty proti tzv. náhubkovému zákonu. Robert Čásenský je absolventem oboru sociologie na Filozofické fakultě UK.Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Robert Čásenský

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1974

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Robert Čásenský? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Čtyřúhelník? Znáte definici termínu Interpolace? Vzpomenete si na definici slova Římský klub? Pamatujete si definici pojmu Erythritol?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, popis, wiki, co je to Robert Čásenský?, formulace, termín, odborný výraz, informace, etymologie, kdo to je, pojem, synonymum, kdo je Robert Čásenský?, Robert Čásenský, význam

Pojem Robert Čásenský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Robert Čásenský v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Robert Čásenský ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Robert Čásenský na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Robert Čásenský ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Čásenský například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Čásenský

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Robert Čásenský? Kdo to byl Robert Čásenský? Kdy se narodil Robert Čásenský? Robert Čásenský je v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Robert Čásenský dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Čásenský i v jiné kategorii než je novináři.