Kdo je to?
Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Čásenský?

Kdo je to Robert Čásenský? Stručný životopis

Robert Čásenský je český žurnalista. Komentátor a současně také šéfredaktor a majitel časopisu Reportér se ve svých článcích zaměřil především na investigativní žurnalistiku a reportáže odhalující praktiky v zákulisní politice. Jako šéfredaktor MF Dnes skončil poté, co byla mediální skupina MAFRA zakoupena Agrofertem.
Je znám také svými protesty proti tzv. náhubkovému zákonu. Robert Čásenský je absolventem oboru sociologie na Filozofické fakultě UK.Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Robert Čásenský

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1974

Sdílejte tuto stránku s osobností Robert Čásenský s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Etologie? Víte co je Registrační pokladna? Vzpomenete si na definici slova Google disk? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kreditní riziko?

Klíčová slova: etymologie, heslo, vysvětlení, pojem, co je to Robert Čásenský?, význam slova, synonymum, popis, formulace, kdo je Robert Čásenský?, slovo, lexikon, novináři, původ slova, informace, Robert Čásenský

Pojem Robert Čásenský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Robert Čásenský na Google.cz

Hledat termín Robert Čásenský ve Wikipedii

Najít heslo Robert Čásenský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Robert Čásenský ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Čásenský například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Robert Čásenský? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Robert Čásenský? Kdo to byl Robert Čásenský? Kdy se narodil Robert Čásenský? Robert Čásenský je v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Robert Čásenský dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Čásenský i v jiné kategorii než je novináři.