Kdo je to?
Kdo je Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Robert Čásenský?

Kdo je Robert Čásenský? Životopis, informace, biografie, novináři

Robert Čásenský je český žurnalista. Komentátor a současně také šéfredaktor a majitel časopisu Reportér se ve svých článcích zaměřil především na investigativní žurnalistiku a reportáže odhalující praktiky v zákulisní politice. Jako šéfredaktor MF Dnes skončil poté, co byla mediální skupina MAFRA zakoupena Agrofertem.
Je znám také svými protesty proti tzv. náhubkovému zákonu. Robert Čásenský je absolventem oboru sociologie na Filozofické fakultě UK.Kdo je Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Robert Čásenský

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1974

Sdílejte tuto stránku s osobností Robert Čásenský s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Etologie? Znáte pojem Zelňačka? Vzpomenete si na definici slova Celiakie? Vzpomenete si na definici slova Beton?

Klíčová slova: novináři, wikipedie, Robert Čásenský, Robert Čásenský, kdo je Robert Čásenský?, kdy se narodil Robert Čásenský?, novináři, popis, vysvětlení, zajímavosti, osobnosti, biografie, život, informace, osobnost, životopis

Pojem Robert Čásenský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Robert Čásenský

Hledat slovo Robert Čásenský na Google.cz

Hledat videa s názvem Robert Čásenský na Youtube

Hledat slovo Robert Čásenský na Google obrázcích

Najít pojem Robert Čásenský ve Wikipedii

Vyhledat slovo Robert Čásenský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Čásenský například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Robert Čásenský?

Nyní již víte Kdo je to Robert Čásenský? Kdy se narodil Robert Čásenský? Robert Čásenský je v kategorii Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Robert Čásenský kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Čásenský i v jiné kategorii než je novináři.