Kdo je to?
Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Čásenský?

Kdo je to Robert Čásenský? Stručný životopis

Robert Čásenský je český žurnalista. Komentátor a současně také šéfredaktor a majitel časopisu Reportér se ve svých článcích zaměřil především na investigativní žurnalistiku a reportáže odhalující praktiky v zákulisní politice. Jako šéfredaktor MF Dnes skončil poté, co byla mediální skupina MAFRA zakoupena Agrofertem.
Je znám také svými protesty proti tzv. náhubkovému zákonu. Robert Čásenský je absolventem oboru sociologie na Filozofické fakultě UK.Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Robert Čásenský

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1974

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Robert Čásenský sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Čtyřúhelník? Znáte pojem Garant? Vzpomenete si na definici slova Římský klub? Vzpomenete si na definici slova Genocida?

Klíčová slova: význam, přesný význam, co znamená, co je to Robert Čásenský?, formulace, pojem, definice, termín, význam pojmu, novináři, popis, původ slova, kdo to je, popis, význam slova, synonymum

Pojem Robert Čásenský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Robert Čásenský zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Robert Čásenský ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Robert Čásenský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Robert Čásenský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Robert Čásenský ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Čásenský například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Robert Čásenský?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Robert Čásenský? Kdo to byl Robert Čásenský? Kdy se narodil Robert Čásenský? Robert Čásenský patří do sekce novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Robert Čásenský řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Čásenský i v jiné kategorii než je novináři.