Kdo je to?
Kdo je Michaela Jílková? Životopis Michaela Jílková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Michaela Jílková?

Kdo je Michaela Jílková? Životopis, informace, biografie, novináři

Michaela Jílková je česká moderátorka a novinářka.
Vystudovala pražskou konzervatoř a následně začala pracoval jako novinářka v Československém rozhlase a televizi. Moderovat diskuzní pořady začala již na České televizi (Duel, Aréna), avšak do povědomí většiny televizních diváků se dostala díky TV NOVA a pořadu Kotel, který se vysílal v 90. letech. Jílková si získala pověst výrazné a velmi tvrdé moderátorky, která se nebojí své hosty korigovat nebo na ně zvýšit hlas.
V roce 2008 začala na České televizi moderovat kontroverzní diskuzní pořad Máte slovo, který je dlouholetou stálicí této veřejnoprávní televize.
Objevovala se i v menších televizních či filmových rolích. Například Tchyně (1985), Vážení přátelé, ano (1989) či Fotograf (2015). Dále ji diváci mohli vidět například v seriálech Letící delfín (1989), Náhrdelník (1992) nebo v poslední době v jednom z dílů seriálu Ochránce (2021)Kdo je Michaela Jílková? Životopis Michaela Jílková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Michaela Jílková

Národnost: česká
Datum narození: 30. března 1968
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Michaela Jílková? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Záškrt? Znáte termín Chtíč? Víte, co je to Sklářská píšťala? Víte, co je to Zápustka?

Klíčová slova: kde se narodila Michaela Jílková?, wiki, popis, život, osobnosti, Michaela Jílková, datum narození, narození, národnost, zajímavosti, vysvětlení, wikipedie, biografie, místo narození, Michaela Jílková, životopis

Pojem Michaela Jílková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Michaela Jílková v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Michaela Jílková na Youtube

Hledat termín Michaela Jílková na Google obrázcích

Vyhledat výraz Michaela Jílková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michaela Jílková ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Michaela Jílková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Jílková například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Michaela Jílková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Michaela Jílková? Kdy se narodila Michaela Jílková? Kde se narodila Michaela Jílková? Michaela Jílková se nachází v sekci Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Michaela Jílková dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Jílková i v jiné kategorii než je novináři.