Kdo je to?
Kdo je Iva Frühlingová? Životopis Iva Frühlingová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Iva Frühlingová?

Kdo je Iva Frühlingová? Životopis, informace, biografie, hudba

Iva Frühlingová je česká zpěvačka, spisovatelka a modelka.
Je to jedna z mála českých osobností, která se nejdříve prosadila v zahraničí a až poté začala dobývat domácí pódia. Zpívá především francouzsky a anglicky.
Ve 14 letech se dostala jako modelka do Francie. Již brzy zde však začala bodovat i na hudebním poli. V roce 2003 vyšlo ve Francii album Litvínov, které jí otevřelo dveře jak do světa české, tak světové hudby. O dva roky později následovalo Baby Doll a za další dva roky Strip Twist. Ve spolupráci s kapelou No Pan!c vydala v roce 2010 desku Doma nejlíp. Ve stejném roce vyšlo album se všeříkajícím názvem Restropektive, v roce 2013 pak přišlo na řadu album Chic á Paris.
V roce 2006 zvítězila Frühlingová v anketě Český slavík v kategorii Skokan roku. V roce 2008 se zúčastnila populární soutěže StarDance... když hvězdy tančí.
Jako spisovatelka debutovala v roce 2009 knihou Příběhy modelek, námětem zasazený do modelingového světa. V roce 2012 přišla kniha Příběhy ze showbyznysu, opět zpracovávají téma pro běžného člověka nezvyklého prostředí. Jako další kniha následovala Terapie v noci (2017).Kdo je Iva Frühlingová? Životopis Iva Frühlingová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Iva Frühlingová

Národnost: česká
Datum narození: 11. května 1982
Místo narození: Litvínov

Zaujala vás biografie osobnosti Iva Frühlingová? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kroket? Vzpomenete si na definici slova Jáhen? Znáte pojem Konspirační teorie? Vzpomněli byste si na význam slova Lapacho?

Klíčová slova: národnost, život, wiki, narození, kdy se narodila Iva Frühlingová?, hudba, místo narození, zajímavosti, popis, lexikon, osobnosti, osobnost, Iva Frühlingová, životopis, informace, vysvětlení

Pojem Iva Frühlingová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Iva Frühlingová na Youtube

Zkusit najít Iva Frühlingová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Iva Frühlingová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Iva Frühlingová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Iva Frühlingová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Iva Frühlingová například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Iva Frühlingová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Iva Frühlingová? Kdy se narodila Iva Frühlingová? Kde se narodila Iva Frühlingová? Iva Frühlingová je v kategorii Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Iva Frühlingová třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iva Frühlingová i v jiné kategorii než je hudba.