Kdo je to?
Kdo je to Švindlíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Švindlíř? Lidé, hanlivé

Kdo je to Švindlíř?

Co znamená a jaký je význam slova Švindlíř?

Švindlíř je totéž co podvodník a lhář. Jedná se tedy o člověka, který nemá problém chovat se nečestně, jen aby dosáhl svého zamýšleného cíle, tedy lepšího výsledku neno rovnou vítězství. Termín švindlíř se objevuje nejčastěji v oblasti sportu nebo při hraní různých her. Švindlíř nehraje fér, což by mělo být jednou ze základních zásad sportu, a různě oklamává svoje soupeře a spoluhráče. Švindlíři se objevují jak v profesionálním sportu, kde např. předstírají bitky a faulují, tak i v tom rekreačním (např. podvádění v karetních či jiných hrách). Za švindlíře lze považovat i toho, kdo dopuje, což je v některých sportech problém značného rozsahu. Pokud je švindlíř odhalen, v profesionálním sportu je tvrdě potrestán podle pravidel, případně vyloučen ze hry. V jiných případech je "odměněn" přinejmenším ostudou a opovržením ostatních.


Kdo je to Švindlíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Švindlíř? Lidé, hanlivé

Sdílejte text pojmu Švindlíř s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Zápočtový list? Víte, co je to Retsina? Znáte termín Epikleze? Rozumíte pojmu Genetický doping?

Klíčová slova: etymologie, přesný výraz, lexikon, Švindlíř, wiki, synonymum, význam slova, formulace, definice, termín, informace, význam pojmu, přesný výraz, odborný výraz, hanlivé, vysvětlení

Pojem Švindlíř je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Švindlíř v dalších zdrojích

Zkusit najít Švindlíř ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Švindlíř ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Švindlíř ve Wikislovníku

Hledat pojem Švindlíř ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Švindlíř na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Švindlíř například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Švindlíř, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Švindlíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švindlíř? Definice pojmu Švindlíř se nachází v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).