Kdo je to?
Kdo je to Švindlíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Švindlíř? Lidé, hanlivé

Švindlíř

Jaký je význam slova Švindlíř? Co to znamená?

Švindlíř je totéž co podvodník a lhář. Jedná se tedy o člověka, který nemá problém chovat se nečestně, jen aby dosáhl svého zamýšleného cíle, tedy lepšího výsledku neno rovnou vítězství. Termín švindlíř se objevuje nejčastěji v oblasti sportu nebo při hraní různých her. Švindlíř nehraje fér, což by mělo být jednou ze základních zásad sportu, a různě oklamává svoje soupeře a spoluhráče. Švindlíři se objevují jak v profesionálním sportu, kde např. předstírají bitky a faulují, tak i v tom rekreačním (např. podvádění v karetních či jiných hrách). Za švindlíře lze považovat i toho, kdo dopuje, což je v některých sportech problém značného rozsahu. Pokud je švindlíř odhalen, v profesionálním sportu je tvrdě potrestán podle pravidel, případně vyloučen ze hry. V jiných případech je "odměněn" přinejmenším ostudou a opovržením ostatních.


Kdo je to Švindlíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Švindlíř? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Švindlíř s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Drobná stavba? Znáte pojem Kepr? Znáte termín Špýchar? Vzpomenete si na definici slova Petice?

Klíčová slova: hanlivé, význam pojmu, informace, slovo, wikipedie, přesný význam, co znamená, synonymum, význam slova, význam, wiki, lexikon, původ slova, Švindlíř, odborný výraz, etymologie

Pojem Švindlíř je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Švindlíř

Zkusit najít frázi Švindlíř ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Švindlíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Švindlíř na Youtube

Zkusit najít frázi Švindlíř ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Švindlíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Švindlíř například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Švindlíř, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Švindlíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švindlíř? Definice pojmu Švindlíř je v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, text, definici, dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).