Kdo je to?
Kdo je to Gubernátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gubernátor? Lidé, politika

Kdo je to Gubernátor?

Co znamená a jaký je význam slova Gubernátor?

Gubernátor je osoba, která stojí v čele gubernie. Gubernie je velká územně-správní jednotka v rámci země - členění na gubernie je spojeno hlavně s Ruským impériem. Dělení na gubernie zavedl car Petr Veliký.
Gubernátora bychom mohli označit za guvernéra nebo místodržícího dané oblasti, neboť zde zastupuje společnou vládu. Gubernátoři měli v dané gubernii velkou moc a rozsáhlé pravomoci.
V 19. století se na gubernie dělilo Polsko.Kdo je to Gubernátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gubernátor? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Gubernátor? Pak se podělte s rodinou a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Queer? Vzpomněli byste si na význam slova Pecorino? Vzpomněli byste si co znamená slovo Enzym? Znáte definici termínu Vtělení?

Klíčová slova: přesný výraz, politika, synonymum, lexikon, popis, odborný výraz, význam pojmu, pojem, politika, přesný význam, wiki, definice, Gubernátor, co znamená, význam slova, heslo

Pojem Gubernátor je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Gubernátor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Gubernátor na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gubernátor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Gubernátor ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Gubernátor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Gubernátor například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gubernátor

Nyní již víte Kdo je to Gubernátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gubernátor? Definice pojmu Gubernátor je v kategorii Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.