Kdo je to?
Kdo je to Gubernátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gubernátor? Lidé, politika

Kdo je to Gubernátor?

Jaký je význam slova Gubernátor? Co to znamená?

Gubernátor je osoba, která stojí v čele gubernie. Gubernie je velká územně-správní jednotka v rámci země - členění na gubernie je spojeno hlavně s Ruským impériem. Dělení na gubernie zavedl car Petr Veliký.
Gubernátora bychom mohli označit za guvernéra nebo místodržícího dané oblasti, neboť zde zastupuje společnou vládu. Gubernátoři měli v dané gubernii velkou moc a rozsáhlé pravomoci.
V 19. století se na gubernie dělilo Polsko.Kdo je to Gubernátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gubernátor? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gubernátor s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Kriminalita? Znáte termín Monetární politika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gumolano? Víte, co je to Cappuccino?

Klíčová slova: přesný výraz, Gubernátor, politika, formulace, přesný výraz, popis, informace, Gubernátor, odborný výraz, wikipedie, přesný význam, lexikon, význam, slovo, význam pojmu, termín

Pojem Gubernátor je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Gubernátor ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Gubernátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Gubernátor na Google.cz

Hledat termín Gubernátor na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Gubernátor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Gubernátor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Gubernátor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Gubernátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gubernátor? Definice pojmu Gubernátor je v kategorii Politika

Napsáno redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Gubernátor i v jiných kategoriích (než politika).