Kdo je to?
Kdo je to Janek Ledecký? Životopis Janek Ledecký, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Janek Ledecký?

Kdo je to Janek Ledecký? Stručný životopis

Janek Ledecký, původně Jan Ledecký, je známý zpěvák, skladatel a kytarista. Je absolventem právnické fakulty. Jako hudebník začínal ve skupině Žentour., později nastoupil sólovou kariéru. Jnek Ledecký v muzikálech nejen hraje, ale je i autorem muzikálu Hamlet.
Jeho syn Jonáš je také muzikant, výtvarník a kreslíř komiksů. Dcera Ester je sportovkyně, mistryně světa v lyžařských a snowboardových disciplínách.Kdo je to Janek Ledecký? Životopis Janek Ledecký, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Janek Ledecký

Národnost: česká
Datum narození: 27. července 1962
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Janek Ledecký? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Asteroid? Znáte pojem Impresionismus? Vzpomenete si na definici slova Pečený čaj? Vzpomenete si na definici slova Kognitivní?

Klíčová slova: význam slova, heslo, etymologie, synonymum, co znamená, Janek Ledecký, popis, význam, původ slova, kdo je Janek Ledecký?, lexikon, přesný výraz, wiki, kdo to je, definice, slovo

Pojem Janek Ledecký je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Janek Ledecký ve Wikimedia Commons

Najít termín Janek Ledecký ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Janek Ledecký ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Janek Ledecký ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Janek Ledecký například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Janek Ledecký? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Janek Ledecký? Kdo to byl Janek Ledecký? Kdy se narodil Janek Ledecký? Kde se narodil Janek Ledecký? Janek Ledecký se nachází v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Janek Ledecký dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Janek Ledecký i v jiné kategorii než je hudba.