Kdo je to?
Kdo je to Janek Ledecký? Životopis Janek Ledecký, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Janek Ledecký?

Kdo je to Janek Ledecký? Stručný životopis

Janek Ledecký, původně Jan Ledecký, je známý zpěvák, skladatel a kytarista. Je absolventem právnické fakulty. Jako hudebník začínal ve skupině Žentour., později nastoupil sólovou kariéru. Jnek Ledecký v muzikálech nejen hraje, ale je i autorem muzikálu Hamlet.
Jeho syn Jonáš je také muzikant, výtvarník a kreslíř komiksů. Dcera Ester je sportovkyně, mistryně světa v lyžařských a snowboardových disciplínách.Kdo je to Janek Ledecký? Životopis Janek Ledecký, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Janek Ledecký

Národnost: česká
Datum narození: 27. července 1962
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Janek Ledecký? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Rovnoběžka? Znáte definici termínu Lupénka? Vzpomenete si na definici slova Škrobová moučka? Pamatujete si definici pojmu Chirurgická rouška?

Klíčová slova: popis, definice, heslo, význam pojmu, wiki, význam, synonymum, pojem, přesný význam, popis, původ slova, odborný výraz, slovo, informace, hudba, lexikon

Pojem Janek Ledecký je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Janek Ledecký v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Janek Ledecký ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Janek Ledecký ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Janek Ledecký ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Janek Ledecký například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Janek Ledecký? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Janek Ledecký? Kdo to byl Janek Ledecký? Kdy se narodil Janek Ledecký? Kde se narodil Janek Ledecký? Janek Ledecký je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Janek Ledecký třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Janek Ledecký i v jiné kategorii než je hudba.