Kdo je to?
Kdo je Viliam Rozboril? Životopis Viliam Rozboril, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Viliam Rozboril

Kdo je Viliam Rozboril? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Viliam Vilo Rozboril je slovenský moderátor, bavič a novinář, který je známý svým působením na slovenské televizi JOJ. Rozboril se narodil v únoru 1967 v Ilavě a dětství prožil v Nové Dubnici. Po základní škole absolvoval v Trenčíně Gymnázium Ľudovíta Štúra. Po maturitě na gymnáziu vystudoval herectví. Následně působil v divadle Jonáša Záborského v Prešově a později ve Spišskej Novej Vsi ve Spišském divadle.
Rozboril se nejvíce proslavil jako moderátor na slovenské televizi JOJ. Moderoval řadu pořadů jako Smotánka, Smiechoty, Cestoviny, VILOmeniny, Mojsejovci, Nevesta pre milionára, Bailando: Vytancuj si svoj sen!, Elán je Elán, V siedmom nebi a další.
Roku 2005 obdržel Rozboril ocenění OTO v kategorii bavič roku. O rok později získal v divácké anketě televize Markíza ocenění Tom a Absolútny Tom v kategorii bavič roku (2006).
Ocenění Telkáč roka dostal v kategorii Nejpopulárnější moderátor a v kategorii Televízna relácia za moderování pořadů Modré z neba a V siedmom nebi.
Viliam Rozboril je ženatý s doktorkou Alexandrou Novotnou. Společně mají dceru Ninu.Kdo je Viliam Rozboril? Životopis Viliam Rozboril, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Viliam Rozboril

Národnost: slovenská
Datum narození: 13. 2. 1967
Místo narození: Ilava, Slovensko

Sdílejte tuto stránku s osobností Viliam Rozboril s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Barometr? Víte co je Debugger? Rozumíte pojmu Demagogie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Krleš?

Klíčová slova: místo narození, wiki, Viliam Rozboril, životopis, Viliam Rozboril, zajímavosti, kde se narodil Viliam Rozboril?, narození, biografie, popis, osobnost, novináři, informace, vysvětlení, lexikon, kdy se narodil Viliam Rozboril?

Pojem Viliam Rozboril je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Viliam Rozboril ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Viliam Rozboril ve Wikimedia Commons

Najít pojem Viliam Rozboril ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Viliam Rozboril na Google.cz

Vyhledat termín Viliam Rozboril na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Viliam Rozboril například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Viliam Rozboril? Stručná biografie

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Viliam Rozboril? Kdy se narodil Viliam Rozboril? Kde se narodil Viliam Rozboril? Viliam Rozboril patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, písař, viliam Rozboril, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Viliam Rozboril kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Viliam Rozboril i v jiné kategorii než je novináři.