Kdo je to?
Kdo je Soňa Porupková? Životopis Soňa Porupková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Soňa Porupková

Kdo je Soňa Porupková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Simona Berková Tancerová se narodila 3. března 1974 v Českých Budějovicích. V roce 1992 dokončila Střední zdravotní školu tamtéž a na čtyři roky se vydala do zahraničí, kde se věnovala studiu jazyků. Když se v roce 1996 rozhodla nastoupit na fakultu Přírodních terapií v australské Sydney, měla za sebou už zkušenosti ze Skotska i z Francie.
V roce 2000 se stala trenérkou jógy a masérkou. Bezprostředně poté začala vést jógové kurzy v rodných Budějovicích. Její specializací je takzvaný KI jóga čili Kijóga, která vychází z učení mistra Masahiro Oki. Jde o formu zdravotního cvičení, jemné a vhodné pro začátečníky. V současné době vyučuje Simona jógu ve Studiu kouzelné bylinky v Bylinkové ulice v Českém Krumlově. Toto studio má rovněž pobočku v Českých Budějovicích, kde Simona rovněž působí.
Mezi lety 2007 a 2010 se doma v Čechách věnovala studiu tradiční čínské medicíny.
Miluje spojení s přírodou a její vášní jsou bylinky. I z toho důvodu také v roce 2014 moderovala pořad Kouzelné bylinky na České televizi, který se věnoval různým bylinám, jejich vlastnostem a možnostem využívání v každodenním životě. O čtyři roky později se Simona objevila také v pořadu Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli, který moderují Tereza Hátleová a Petr Pěknic.
V osobní život Simony je naplněn stabilitou. Už tehdy do Austrálie odjela po boku svého partnera, za něhož se předtím stihla provdat. Nešlo prý o žádnou romantiku ale kalkul. Chtěli odjet společně a jako manželé dostali víza. V žádném případě však tento krok ani dnes s odstupem času nepovažuje za chybný. Její dnes již bývalý manžel je vášnivý cyklista, sportovní ředitel profesionálního cyklistického týmu.
Po návratu do České republiky se páru narodili dva synové, kteří dostali jména Adam a Robin. Přestože dnes již má Simona partnera nového říká, že po boku svého prvního manžela strávila spokojených patnáct let.Kdo je Soňa Porupková? Životopis Soňa Porupková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Soňa Porupková

Národnost: česká

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Soňa Porupková? s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Chudokrevnost? Víte co je Tequila? Znáte pojem Fáma? Vzpomněli byste si co označuje výraz Polyartróza?

Klíčová slova: Soňa Porupková, kdo je Soňa Porupková?, vysvětlení, popis, biografie, informace, zajímavosti, lexikon, novináři, wiki, národnost, život, životopis, novináři, wikipedie, osobnosti

Pojem Soňa Porupková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Soňa Porupková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Soňa Porupková na Google.cz

Vyhledat termín Soňa Porupková ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Soňa Porupková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Soňa Porupková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Soňa Porupková například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Soňa Porupková?

Nyní již víte Kdo je to Soňa Porupková? Soňa Porupková patří do kategorie Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Soňa Porupková řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Soňa Porupková i v jiné kategorii než je novináři.