Kdo je to?
Kdo je to Inspicient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inspicient? Lidé, profese

Kdo je to Inspicient?

Co znamená a jaký je význam slova Inspicient?

Inspicient je člověk zaměstnaný v divadle, kde je pomocníkem divadelního režiséra nebo technickým asistentem režie. Působí od začátku zkoušek přes generálku až do předpremiéry. Působí také pod názvem Stage Manager.
Po generální zkoušce řídí inspicient místo režiséra představení podle daného režijního nastudování. Inspicient pak také dohlíží na představení z hlediska organizace a techniky a dozoruje. Má poměrně bohatou náplň práce a musí spolupracovat se všemi aktéry představení i personálem.Kdo je to Inspicient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inspicient? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Inspicient? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Liftback? Vzpomněli byste si co označuje výraz Workout? Znáte termín Mléčná dráha? Znáte termín Vila?

Klíčová slova: profese, formulace, význam slova, pojem, vysvětlení, původ slova, slovo, termín, popis, definice, wiki, přesný výraz, přesný výraz, význam, přesný význam, Inspicient

Pojem Inspicient je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Inspicient

Hledat videa s názvem Inspicient na Youtube

Zkusit najít Inspicient ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Inspicient na Google obrázcích

Zkusit najít Inspicient ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Inspicient v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Inspicient například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Inspicient, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Inspicient? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inspicient? Definice pojmu Inspicient je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Inspicient i v jiné sekci než je kategorie profese.