Kdo je to?
Kdo je to, byl Inspicient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inspicient? Lidé, profese

Kdo je to Inspicient?

Jaký je význam slova Inspicient? Co to znamená?

Inspicient je člověk zaměstnaný v divadle, kde je pomocníkem divadelního režiséra nebo technickým asistentem režie. Působí od začátku zkoušek přes generálku až do předpremiéry. Působí také pod názvem Stage Manager.
Po generální zkoušce řídí inspicient místo režiséra představení podle daného režijního nastudování. Inspicient pak také dohlíží na představení z hlediska organizace a techniky a dozoruje. Má poměrně bohatou náplň práce a musí spolupracovat se všemi aktéry představení i personálem.Kdo je to, byl Inspicient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inspicient? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Inspicient s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Liftback? Víte co je Vinylová podlaha? Znáte termín Kaolin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nepovolený debet?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, termín, vysvětlení, popis, odborný výraz, definice, co znamená, Inspicient, heslo, profese, formulace, kdo to je, kdo je Inspicient?, informace, slovo

Pojem Inspicient je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Inspicient v následujících zdrojích

Zkusit najít Inspicient ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Inspicient ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Inspicient ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Inspicient na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Inspicient například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Inspicient? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Inspicient? Kdo to byl Inspicient? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inspicient? Definice pojmu Inspicient se nachází v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.