Kdo je to?
Kdo je to, byl Inspicient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inspicient? Lidé, profese

Kdo je to Inspicient?

Jaký je význam slova Inspicient? Co to znamená?

Inspicient je člověk zaměstnaný v divadle, kde je pomocníkem divadelního režiséra nebo technickým asistentem režie. Působí od začátku zkoušek přes generálku až do předpremiéry. Působí také pod názvem Stage Manager.
Po generální zkoušce řídí inspicient místo režiséra představení podle daného režijního nastudování. Inspicient pak také dohlíží na představení z hlediska organizace a techniky a dozoruje. Má poměrně bohatou náplň práce a musí spolupracovat se všemi aktéry představení i personálem.Kdo je to, byl Inspicient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inspicient? Lidé, profese

Tento text (Inspicient) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Liftback? Rozumíte pojmu Remise? Znáte termín Kaolin? Znáte pojem Anexe?

Klíčová slova: pojem, význam, profese, wiki, definice, přesný význam, kdo je Inspicient?, odborný výraz, význam slova, heslo, informace, co je to Inspicient?, popis, formulace, slovo, význam pojmu

Pojem Inspicient je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Inspicient zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Inspicient ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Inspicient ve Wikimedia Commons

Najít termín Inspicient ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Inspicient na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Inspicient například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Inspicient, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Inspicient? Kdo to byl Inspicient? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inspicient? Definice pojmu Inspicient je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.