Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Uhlíř? Životopis Jaroslav Uhlíř, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Jaroslav Uhlíř?

Kdo je Jaroslav Uhlíř? Životopis, informace, biografie, hudba

Jaroslav Uhlíř je hudební skladatel zpěvák, herec, klavírista, moderátor a komik. Zaměřuje se na oblast filmové a populární hudby. Se zpěvem začal již v Dětském pěveckém sboru ČRo, pokračoval jako hudebník ve skupinách Faraon a Providence. V rozhlase se setkal se Zdeňkem Svěrákem, se kterým pak spolupracoval na hudbě určené dětem a vytvořili společně televizní seriál Hodina zpěvu. Ze spolupráce s Karlem Šípem vznikl pořad Hitšaráda, později Galašaráda.
Jaroslav Uhlíř je také autorem populárních písní Jiřího Schelingera a hudby k mnoha oblíbeným filmům.Kdo je Jaroslav Uhlíř? Životopis Jaroslav Uhlíř, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Jaroslav Uhlíř

Národnost: česká
Datum narození: 14. září 1945
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jaroslav Uhlíř s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Samohláska? Vzpomněli byste si na význam slova Swag? Vzpomenete si na definici slova Fyziologický roztok? Znáte definici termínu No frost?

Klíčová slova: Jaroslav Uhlíř, datum narození, wiki, místo narození, národnost, zajímavosti, kdo je Jaroslav Uhlíř?, životopis, osobnost, Jaroslav Uhlíř, kdy se narodil Jaroslav Uhlíř?, hudba, wikipedie, život, osobnosti, vysvětlení

Pojem Jaroslav Uhlíř je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jaroslav Uhlíř zkuste tyto odkazy

Najít pojem Jaroslav Uhlíř ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Jaroslav Uhlíř na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Jaroslav Uhlíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Jaroslav Uhlíř ve Wikislovníku

Zkusit najít Jaroslav Uhlíř ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Uhlíř například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaroslav Uhlíř

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jaroslav Uhlíř? Kdy se narodil Jaroslav Uhlíř? Kde se narodil Jaroslav Uhlíř? Jaroslav Uhlíř se nachází v sekci Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Uhlíř dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Uhlíř i v jiné kategorii než je hudba.