Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Uhlíř? Životopis Jaroslav Uhlíř, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jaroslav Uhlíř?

Kdo je to Jaroslav Uhlíř? Stručný životopis

Jaroslav Uhlíř je hudební skladatel zpěvák, herec, klavírista, moderátor a komik. Zaměřuje se na oblast filmové a populární hudby. Se zpěvem začal již v Dětském pěveckém sboru ČRo, pokračoval jako hudebník ve skupinách Faraon a Providence. V rozhlase se setkal se Zdeňkem Svěrákem, se kterým pak spolupracoval na hudbě určené dětem a vytvořili společně televizní seriál Hodina zpěvu. Ze spolupráce s Karlem Šípem vznikl pořad Hitšaráda, později Galašaráda.
Jaroslav Uhlíř je také autorem populárních písní Jiřího Schelingera a hudby k mnoha oblíbeným filmům.Kdo je to Jaroslav Uhlíř? Životopis Jaroslav Uhlíř, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Jaroslav Uhlíř

Národnost: česká
Datum narození: 14. září 1945
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jaroslav Uhlíř sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Emigrace? Znáte pojem Dystonie? Vzpomenete si na definici slova Vektor? Vzpomenete si na definici slova Renesance?

Klíčová slova: formulace, pojem, kdo je Jaroslav Uhlíř?, co je to Jaroslav Uhlíř?, význam pojmu, Jaroslav Uhlíř, kdo to je, přesný význam, vysvětlení, termín, etymologie, přesný výraz, heslo, co znamená, popis, význam

Pojem Jaroslav Uhlíř je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Jaroslav Uhlíř

Hledat výraz Jaroslav Uhlíř ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Jaroslav Uhlíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Jaroslav Uhlíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Jaroslav Uhlíř ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Uhlíř například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Jaroslav Uhlíř?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jaroslav Uhlíř? Kdo to byl Jaroslav Uhlíř? Kdy se narodil Jaroslav Uhlíř? Kde se narodil Jaroslav Uhlíř? Jaroslav Uhlíř patří do sekce hudba. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Uhlíř například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Uhlíř i v jiné kategorii než je hudba.