Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Uhlíř? Životopis Jaroslav Uhlíř, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Jaroslav Uhlíř

Kdo je Jaroslav Uhlíř? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Jaroslav Uhlíř je hudební skladatel zpěvák, herec, klavírista, moderátor a komik. Zaměřuje se na oblast filmové a populární hudby. Se zpěvem začal již v Dětském pěveckém sboru ČRo, pokračoval jako hudebník ve skupinách Faraon a Providence. V rozhlase se setkal se Zdeňkem Svěrákem, se kterým pak spolupracoval na hudbě určené dětem a vytvořili společně televizní seriál Hodina zpěvu. Ze spolupráce s Karlem Šípem vznikl pořad Hitšaráda, později Galašaráda.
Jaroslav Uhlíř je také autorem populárních písní Jiřího Schelingera a hudby k mnoha oblíbeným filmům.Kdo je Jaroslav Uhlíř? Životopis Jaroslav Uhlíř, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Jaroslav Uhlíř

Národnost: česká
Datum narození: 14. září 1945
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jaroslav Uhlíř s dalšími lidmi na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Konvertoplán? Znáte termín Legionella? Vzpomenete si na definici slova Last minute? Víte, co je to Air Bank?

Klíčová slova: narození, život, datum narození, hudba, popis, biografie, wiki, informace, wikipedie, Jaroslav Uhlíř, kde se narodil Jaroslav Uhlíř?, osobnosti, kdy se narodil Jaroslav Uhlíř?, kdo je Jaroslav Uhlíř?, lexikon, životopis

Pojem Jaroslav Uhlíř je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jaroslav Uhlíř doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Jaroslav Uhlíř ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Jaroslav Uhlíř na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Jaroslav Uhlíř ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Jaroslav Uhlíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Jaroslav Uhlíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Uhlíř například v metavyhledávači Info.com, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jaroslav Uhlíř?

Právě jste zjistili Kdo je to Jaroslav Uhlíř? Kdy se narodil Jaroslav Uhlíř? Kde se narodil Jaroslav Uhlíř? Jaroslav Uhlíř se nachází v sekci Hudba

Kategorie hudba, housle, jaroslav Uhlíř, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Jaroslav Uhlíř řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Uhlíř i v jiné kategorii než je hudba.