Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Uhlíř? Životopis Jaroslav Uhlíř, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jaroslav Uhlíř?

Kdo je to Jaroslav Uhlíř? Stručný životopis

Jaroslav Uhlíř je hudební skladatel zpěvák, herec, klavírista, moderátor a komik. Zaměřuje se na oblast filmové a populární hudby. Se zpěvem začal již v Dětském pěveckém sboru ČRo, pokračoval jako hudebník ve skupinách Faraon a Providence. V rozhlase se setkal se Zdeňkem Svěrákem, se kterým pak spolupracoval na hudbě určené dětem a vytvořili společně televizní seriál Hodina zpěvu. Ze spolupráce s Karlem Šípem vznikl pořad Hitšaráda, později Galašaráda.
Jaroslav Uhlíř je také autorem populárních písní Jiřího Schelingera a hudby k mnoha oblíbeným filmům.Kdo je to Jaroslav Uhlíř? Životopis Jaroslav Uhlíř, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Jaroslav Uhlíř

Národnost: česká
Datum narození: 14. září 1945
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Jaroslav Uhlíř? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Samohláska? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nízký tlak? Vzpomenete si na definici slova Nádivka? Víte co je Asketický?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, informace, kdo to je, definice, popis, Jaroslav Uhlíř, wiki, etymologie, co znamená, slovo, pojem, formulace, synonymum, hudba, význam pojmu

Pojem Jaroslav Uhlíř je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Jaroslav Uhlíř na Youtube

Najít heslo Jaroslav Uhlíř ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Jaroslav Uhlíř ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Jaroslav Uhlíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Uhlíř například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Jaroslav Uhlíř?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jaroslav Uhlíř? Kdo to byl Jaroslav Uhlíř? Kdy se narodil Jaroslav Uhlíř? Kde se narodil Jaroslav Uhlíř? Jaroslav Uhlíř je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Uhlíř kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Uhlíř i v jiné kategorii než je hudba.