Kdo je to?
Kdo je to, byl Samosoudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samosoudce? Lidé, profese

Kdo je to Samosoudce?

Co znamená a jaký je význam slova Samosoudce?

Samsoudce je soudce, který sám projednává věci u soudu. V ČR samosoudci působí u krajských a okresních soudů. U ústavního soudu a u vrchních soudů fungují soudní senáty.Kdo je to, byl Samosoudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samosoudce? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Samosoudce s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Vlastenectví? Rozumíte pojmu IBAN? Rozumíte pojmu Elipsoid? Znáte pojem Pohledávka?

Klíčová slova: slovo, definice, původ slova, význam pojmu, etymologie, odborný výraz, termín, význam, popis, co znamená, co je to Samosoudce?, synonymum, popis, lexikon, Samosoudce, přesný výraz

Pojem Samosoudce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Samosoudce na Youtube

Najít pojem Samosoudce ve Wikipedii

Vyhledat pojem Samosoudce ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Samosoudce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Samosoudce například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Samosoudce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Samosoudce? Kdo to byl Samosoudce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samosoudce? Definice pojmu Samosoudce je v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.