Kdo je to?
Kdo je to, byl Samosoudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samosoudce? Lidé, profese

Kdo je to Samosoudce?

Co znamená a jaký je význam slova Samosoudce?

Samsoudce je soudce, který sám projednává věci u soudu. V ČR samosoudci působí u krajských a okresních soudů. U ústavního soudu a u vrchních soudů fungují soudní senáty.Kdo je to, byl Samosoudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samosoudce? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Samosoudce? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Vlastenectví? Víte, co je to Garam másala? Rozumíte pojmu Elipsoid? Rozumíte pojmu Proktitida?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, informace, synonymum, popis, přesný význam, termín, význam pojmu, slovo, popis, význam, co znamená, pojem, odborný výraz, formulace, etymologie

Pojem Samosoudce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Samosoudce doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Samosoudce ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Samosoudce ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Samosoudce ve Wikislovníku

Najít slovo Samosoudce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Samosoudce například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Samosoudce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Samosoudce? Kdo to byl Samosoudce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samosoudce? Definice pojmu Samosoudce je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Samosoudce i jinde než v sekci než v profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.