Kdo je to?
Kdo je to, byl Samosoudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samosoudce? Lidé, profese

Kdo je to Samosoudce?

Co znamená a jaký je význam slova Samosoudce?

Samsoudce je soudce, který sám projednává věci u soudu. V ČR samosoudci působí u krajských a okresních soudů. U ústavního soudu a u vrchních soudů fungují soudní senáty.Kdo je to, byl Samosoudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samosoudce? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Samosoudce sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Vlastenectví? Rozumíte pojmu Síla? Rozumíte pojmu Čtyřstěn? Znáte pojem Elektronická peněženka?

Klíčová slova: profese, informace, co je to Samosoudce?, význam slova, přesný význam, kdo to je, význam pojmu, přesný výraz, význam, etymologie, lexikon, pojem, Samosoudce, heslo, odborný výraz, popis

Pojem Samosoudce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Samosoudce zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Samosoudce na Youtube

Hledat výraz Samosoudce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Samosoudce ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Samosoudce ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Samosoudce například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Samosoudce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Samosoudce? Kdo to byl Samosoudce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samosoudce? Definice pojmu Samosoudce se nachází v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.