Kdo je to?
Kdo je to, byl Samosoudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samosoudce? Lidé, profese

Kdo je to Samosoudce?

Co znamená a jaký je význam slova Samosoudce?

Samsoudce je soudce, který sám projednává věci u soudu. V ČR samosoudci působí u krajských a okresních soudů. U ústavního soudu a u vrchních soudů fungují soudní senáty.Kdo je to, byl Samosoudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samosoudce? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Samosoudce se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Vlastenectví? Vzpomněli byste si co označuje výraz Želírovací cukr? Rozumíte pojmu Čtyřstěn? Znáte termín Vědomí?

Klíčová slova: původ slova, heslo, přesný význam, vysvětlení, význam pojmu, Samosoudce, popis, etymologie, pojem, význam slova, co znamená, formulace, profese, popis, co je to Samosoudce?, odborný výraz

Pojem Samosoudce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Samosoudce ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Samosoudce na Youtube

Hledat termín Samosoudce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Samosoudce ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Samosoudce například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Samosoudce, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Samosoudce? Kdo to byl Samosoudce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samosoudce? Definice pojmu Samosoudce je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.