Kdo je to?
Kdo je to Veterinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Veterinář? Lidé, lékařství

Veterinář

Jaký je význam slova Veterinář? Co to znamená?

Veterinář je lékař, který se zabývá nemocemi zvířat. Užívá se pro něj i výraz zvěrolékař, v posledních letech se také v běžné mluvě používá slovo vet, které je převzaté z angličtiny.
Zvěrolékař musí mít univerzitní vzdělání v oboru veterinární lékařství. Veterinář může mít vlastní ordinaci, kde se věnuje neduhům svých zvířecích pacientů. Může také za případy vyjíždět do terénu - to se týká například velkých hospodářských zvířat. Veterinář pracující pro Státní veterinární správu nebo inspekci také může kontrolovat chovy zvířat a masnou výrobu a dohlížet na dodržování pravidel v tomto oboru.Kdo je to Veterinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Veterinář? Lidé, lékařství

Uvedený text s definicí slova Veterinář můžete samozřejmě sdílet s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dluh? Víte co je Gulag? Znáte pojem Prosecco? Vzpomněli byste si co označuje výraz Flirt?

Klíčová slova: termín, definice, význam pojmu, lexikon, lékařství, formulace, slovo, etymologie, přesný výraz, synonymum, význam slova, význam, odborný výraz, wikipedie, lékařství, Veterinář

Pojem Veterinář je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Veterinář v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Veterinář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Veterinář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Veterinář ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Veterinář ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Veterinář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Veterinář například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Veterinář, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Veterinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Veterinář? Definice pojmu Veterinář je v sekci Lékařství

Napsáno redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Veterinář i v jiných kategoriích (než lékařství).