Kdo je to?
Kdo je Luděk Niedermayer? Životopis Luděk Niedermayer, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Luděk Niedermayer

Kdo je Luděk Niedermayer? Životopis, informace, biografie, politici

Luděk Niedermayer je ekonom a politik, pracoval v bankovní radě České národní banky a také jako její viceguvernér. V Evropském parlamentu působí od roku 2014. Je absolventem Přírodovědecké fakulty Univerzity JEP v Brně v oborech matematické informatiky, teorie systémů a teoretické kybernetiky. Má titul RNDr.
Před nástupem do ČNB pracoval ve výzkumu teorie struktur. V ČNB působil v vyšších funkcích do roku 1996, kdy byl jmenován členem bankovní rady a později i viceguvernérem ČNB. Po odchodu z těchto pozic se věnoval analýzám a ekonomickým komentářům pro týdeník Respekt a poradenství. Za TOP 09 kandidoval v roce 2014 do Evropského parlamentu a stal se poslancem. Luděk Niedermayer působí v Hospodářském a měnovém výboru.Kdo je Luděk Niedermayer? Životopis Luděk Niedermayer, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Luděk Niedermayer

Národnost: česká
Datum narození: 13. března 1966
Místo narození: Brno

Popis osobnosti Luděk Niedermayer můžete sdílet s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Cui bono? Pamatujete si definici pojmu Ležák? Pamatujete si definici pojmu Nefrologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hemenex?

Klíčová slova: život, wiki, politici, Luděk Niedermayer, kde se narodil Luděk Niedermayer?, wikipedie, zajímavosti, místo narození, popis, datum narození, životopis, národnost, Luděk Niedermayer, lexikon, osobnost, informace

Pojem Luděk Niedermayer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít termín Luděk Niedermayer ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Luděk Niedermayer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Luděk Niedermayer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Luděk Niedermayer na Google.cz

Hledat videa s názvem Luděk Niedermayer na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Luděk Niedermayer například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Luděk Niedermayer

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Luděk Niedermayer? Kdy se narodil Luděk Niedermayer? Kde se narodil Luděk Niedermayer? Luděk Niedermayer je v sekci Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Luděk Niedermayer řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luděk Niedermayer i v jiné kategorii než je politici.