Kdo je to?
Kdo je to Luděk Niedermayer? Životopis Luděk Niedermayer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Luděk Niedermayer?

Kdo je to Luděk Niedermayer? Stručný životopis

Luděk Niedermayer je ekonom a politik, pracoval v bankovní radě České národní banky a také jako její viceguvernér. V Evropském parlamentu působí od roku 2014. Je absolventem Přírodovědecké fakulty Univerzity JEP v Brně v oborech matematické informatiky, teorie systémů a teoretické kybernetiky. Má titul RNDr.
Před nástupem do ČNB pracoval ve výzkumu teorie struktur. V ČNB působil v vyšších funkcích do roku 1996, kdy byl jmenován členem bankovní rady a později i viceguvernérem ČNB. Po odchodu z těchto pozic se věnoval analýzám a ekonomickým komentářům pro týdeník Respekt a poradenství. Za TOP 09 kandidoval v roce 2014 do Evropského parlamentu a stal se poslancem. Luděk Niedermayer působí v Hospodářském a měnovém výboru.Kdo je to Luděk Niedermayer? Životopis Luděk Niedermayer, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Luděk Niedermayer

Národnost: česká
Datum narození: 13. března 1966
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Luděk Niedermayer s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ubikace? Rozumíte pojmu Skořice? Pamatujete si definici pojmu Bujón? Znáte pojem Dividenda?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, informace, význam pojmu, odborný výraz, wiki, termín, synonymum, popis, popis, lexikon, etymologie, význam, co znamená, slovo, co je to Luděk Niedermayer?

Pojem Luděk Niedermayer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Luděk Niedermayer

Hledat heslo Luděk Niedermayer ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Luděk Niedermayer na Youtube

Zkusit najít Luděk Niedermayer ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Luděk Niedermayer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Luděk Niedermayer například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Luděk Niedermayer?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Luděk Niedermayer? Kdo to byl Luděk Niedermayer? Kdy se narodil Luděk Niedermayer? Kde se narodil Luděk Niedermayer? Luděk Niedermayer patří do sekce politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Luděk Niedermayer například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luděk Niedermayer i v jiné kategorii než je politici.