Kdo je to?
Kdo je Šárka Vaňková? Životopis Šárka Vaňková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Šárka Vaňková

Kdo je Šárka Vaňková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Šárka Vaňková je česká zpěvačka, která přišla na svět 30. října 1987 v Chrudimi. Do povědomí české veřejnosti se zapsala díky svému působení v první řadě talentové soutěže Česko hledá Superstar.
První řada Česko hledá Superstar byla na TV Nova odvysílána na jaře 2004. Na prvním místě se tehdy umístila Aneta Langerová, Šárka Vaňková skončila hned za ní. Ve finále získala „jen“ 621 235 hlasů (tj. 20,84 %), což na 2 359 739 hlasů Anety Langerové zkrátka nestačilo.
V talentové soutěži vystupovala Šárka s písněmi jako je Já půjdu dál od Heleny Vondráčkové, Oliver Twist od Evy Pilarové, Like a Virgin od Madonny nebo I Wanna Dance with Somebody od Whitney Houston.
Kromě finalistek se v této historicky první řadě objevil také Sámer Issa, Tomáš Savka, Martina Balogová, Julián Záhorovský, Stanislav Dolinek, Petra Páchová, Petr Poláček a Veronika Zaňková.
Kromě Petry Páchové vydali všichni účastnící soutěže v letech bezprostředně po Superstar vlastní album. Šárka Vaňková jako jedna z mála „stihla“ ještě rok 2004. 26. listopadu 2004 vyšlo její album Věřím náhodám. Na tomto albu najdete například písně Nechci být jenom tvůj sen, Chraň lásku svou, Stín, Chci být s tebou, Sen, Každej den, Lásku dávej nebo Hvízdni.
V červnu 2006 pak vyšla Šárce ještě druhá deska s titulem Teď a tady.
Kromě zpěvu měla možnost vyzkoušet si též herectví, jelikož získala roli v teenagerovském filmu Panic je nanic.
Zahrála si v několika muzikálech včetně Kleopatry, Třech mušketýrů, Angeliky či Robinsona Crusoa.
V roce 2004 moderovala vlastní zábavní pořad Šárka!, kam si zvala známé osobnosti včetně Karla Gotta, Heleny Vondráčkové a dalších.
Mezi její velké koníčky patří make-up a kosmetika, a proto se vydala také na dráhu vizážistiky.
V osobním životě bylo jméno Šárky Vaňkové spojeno s mnoha známými muži. Pár tvořila s „kolegou“ ze Superstar Sámerem Issou, později se dala dohromady se zpěvákem a hercem Danielem Hůlkou, a dokonce zásnubního prstýnku se dočkala od známého českého režiséra Filipa Renče.
V polovině roku 2023 vyšla na veřejnosti zpráva, že novým partnerem Šárky Vaňkové je herec a moderátor Petr Vondráček.Kdo je Šárka Vaňková? Životopis Šárka Vaňková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Šárka Vaňková

Národnost: česká
Datum narození: 30. října 1987
Místo narození: Chrudim

Tento text (Šárka Vaňková) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Leporelo? Znáte definici termínu Demence? Vzpomněli byste si na význam slova Antigenní test? Pamatujete si definici pojmu Jezero?

Klíčová slova: Šárka Vaňková, wiki, kdy se narodila Šárka Vaňková?, místo narození, Šárka Vaňková, životopis, hudba, život, osobnosti, datum narození, národnost, vysvětlení, kde se narodila Šárka Vaňková?, kdo je Šárka Vaňková?, popis, hudba

Pojem Šárka Vaňková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Šárka Vaňková na Google obrázcích

Hledat heslo Šárka Vaňková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Šárka Vaňková ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Šárka Vaňková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Šárka Vaňková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Šárka Vaňková například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Šárka Vaňková?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Šárka Vaňková? Kdy se narodila Šárka Vaňková? Kde se narodila Šárka Vaňková? Šárka Vaňková patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, marimba dřevěná, Šárka Vaňková, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Šárka Vaňková kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Šárka Vaňková i v jiné kategorii než je hudba.