Kdo je to?
Kdo je Sára Milfajtová? Životopis Sára Milfajtová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Sára Milfajtová

Kdo je Sára Milfajtová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Česká herečka Sára Milfajtová se narodila 20. září 1991 v Brně a její matkou je herečka Dana Peštová, kterou mohou diváci znát díky mnoha jejím rolím, a otcem scénograf Jaroslav Milfajt.
Sára vystudovala Klasické a španělské gymnázium v Brně a pokračovala na Gymnázium s uměleckou profilací, kde se zaměřovala výtvarným směrem. Později se věnovala i pomaturitnímu studiu angličtiny a španělštiny na Jazykové škole Pelikán, odkud přešla na Metropolitní univerzitu v Praze, kde se soustředila na mediální studia.
Na divadelních prknech se pohybuje od dětství. Již mezi lety 1998 a 2000 ji mohli diváci vidět v Národním divadle v Brně, kde účinkovala v operách Carmen, Liška Bystrouška a Broučci.
Mezi lety 1998 a 2014 si zahrála v mnoha činohrách. Objevila se například v činohře Zkouška aneb potrestaná láska, Zahrada divů, Kdyby tisíc klarinetů, Bídníci, Zorro nebo Mladý Frankenstein.
Od roku 2014 je členkou zpěvohry Národního divadla Brno a nedlouho poté se stala i členkou skupiny AquaBabes ze známé televizní reklamy.
Své štěstí zkoušela i v televizních soutěžích jako například Hlas Československa, kde postoupila pod patronátem Josefa Vojtka.
Přestože je Sára zejména divadelní herečka a má za sebou i ve svých mladých letech velmi bohatou kariéru na divadelních prknech, diváci ji mohou znát i ze svých televizních obrazovek. Objevila se například ve filmech Kameňák 4 a Teambuilding, které se však netěší příliš velkému úspěchu u diváků ani u kritiků.
Mimo to si Sára Milfajtová zahrála také v několika seriálech, přičemž šlo většinou o menší epizodní role. Objevila se v nekonečném seriálu Ulice, ve dvou dílech humoristického sitcomu Helena, epizodní roli ztvárnila i v seriálu Ordinace v růžové zahradě, Modrý kód a Slunečná. V nedávné době navíc účinkovala v oceňované minisérii Devadesátky.
Ještě v dětském věku se pokoušela proniknouti do světa dabingu. Svůj hlas propůjčila postavám v televizním seriálu Navzdory osudu a ve filmech Tom a Tomáš a Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů.Kdo je Sára Milfajtová? Životopis Sára Milfajtová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Sára Milfajtová

Národnost: česká
Datum narození: 20. září 1991
Místo narození: Brno

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Sára Milfajtová? s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Geek? Vzpomněli byste si na význam slova Světelný rok? Znáte definici termínu Kračun? Znáte definici termínu Koronavirus?

Klíčová slova: Sára Milfajtová, zajímavosti, lexikon, kdo je Sára Milfajtová?, Sára Milfajtová, osobnost, národnost, herectví, kde se narodila Sára Milfajtová?, datum narození, vysvětlení, místo narození, narození, herectví, wiki, životopis

Pojem Sára Milfajtová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sára Milfajtová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Sára Milfajtová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Sára Milfajtová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Sára Milfajtová na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Sára Milfajtová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sára Milfajtová například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Sára Milfajtová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Sára Milfajtová? Kdy se narodila Sára Milfajtová? Kde se narodila Sára Milfajtová? Sára Milfajtová je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, krasavice zrzka, sára Milfajtová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Sára Milfajtová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sára Milfajtová i v jiné kategorii než je herectví.