Kdo je to?
Kdo je Sára Milfajtová? Životopis Sára Milfajtová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Sára Milfajtová?

Kdo je Sára Milfajtová? Životopis, informace, biografie, herectví

Česká herečka Sára Milfajtová se narodila 20. září 1991 v Brně a její matkou je herečka Dana Peštová, kterou mohou diváci znát díky mnoha jejím rolím, a otcem scénograf Jaroslav Milfajt.
Sára vystudovala Klasické a španělské gymnázium v Brně a pokračovala na Gymnázium s uměleckou profilací, kde se zaměřovala výtvarným směrem. Později se věnovala i pomaturitnímu studiu angličtiny a španělštiny na Jazykové škole Pelikán, odkud přešla na Metropolitní univerzitu v Praze, kde se soustředila na mediální studia.
Na divadelních prknech se pohybuje od dětství. Již mezi lety 1998 a 2000 ji mohli diváci vidět v Národním divadle v Brně, kde účinkovala v operách Carmen, Liška Bystrouška a Broučci.
Mezi lety 1998 a 2014 si zahrála v mnoha činohrách. Objevila se například v činohře Zkouška aneb potrestaná láska, Zahrada divů, Kdyby tisíc klarinetů, Bídníci, Zorro nebo Mladý Frankenstein.
Od roku 2014 je členkou zpěvohry Národního divadla Brno a nedlouho poté se stala i členkou skupiny AquaBabes ze známé televizní reklamy.
Své štěstí zkoušela i v televizních soutěžích jako například Hlas Československa, kde postoupila pod patronátem Josefa Vojtka.
Přestože je Sára zejména divadelní herečka a má za sebou i ve svých mladých letech velmi bohatou kariéru na divadelních prknech, diváci ji mohou znát i ze svých televizních obrazovek. Objevila se například ve filmech Kameňák 4 a Teambuilding, které se však netěší příliš velkému úspěchu u diváků ani u kritiků.
Mimo to si Sára Milfajtová zahrála také v několika seriálech, přičemž šlo většinou o menší epizodní role. Objevila se v nekonečném seriálu Ulice, ve dvou dílech humoristického sitcomu Helena, epizodní roli ztvárnila i v seriálu Ordinace v růžové zahradě, Modrý kód a Slunečná. V nedávné době navíc účinkovala v oceňované minisérii Devadesátky.
Ještě v dětském věku se pokoušela proniknouti do světa dabingu. Svůj hlas propůjčila postavám v televizním seriálu Navzdory osudu a ve filmech Tom a Tomáš a Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů.Kdo je Sára Milfajtová? Životopis Sára Milfajtová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Sára Milfajtová

Národnost: česká
Datum narození: 20. září 1991
Místo narození: Brno

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Sára Milfajtová? s dalšími lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Kontokorent? Znáte definici termínu Ilustrace? Znáte definici termínu Portfolio? Pamatujete si definici pojmu Polyfázový spánek?

Klíčová slova: kde se narodila Sára Milfajtová?, informace, Sára Milfajtová, herectví, životopis, osobnosti, místo narození, zajímavosti, wikipedie, vysvětlení, Sára Milfajtová, biografie, kdy se narodila Sára Milfajtová?, wiki, život, narození

Pojem Sára Milfajtová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Sára Milfajtová v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Sára Milfajtová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Sára Milfajtová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Sára Milfajtová na Google obrázcích

Vyhledat pojem Sára Milfajtová ve Wikislovníku

Hledat heslo Sára Milfajtová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sára Milfajtová například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sára Milfajtová

Právě nyní již víte Kdo je to Sára Milfajtová? Kdy se narodila Sára Milfajtová? Kde se narodila Sára Milfajtová? Sára Milfajtová patří do kategorie Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Sára Milfajtová dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sára Milfajtová i v jiné kategorii než je herectví.