Kdo je to?
Kdo je to Specialista HR? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Specialista HR? Lidé, profese

Kdo je to Specialista HR?

Jaký je význam slova Specialista HR? Co to znamená?

Specialista HR je odborník v oblasti marketingu, který se věnuje především personalistice. V rámci společnosti se zabývá uskutečňováním HR činností v rámci firmy. Vyhodnocuje efektivitu a podává o výsledcích zprávy, je zpracovatelem personální agendy a zpracovává příslušnou administrativu. Připravuje a realizuje nábor a provádí poradenství.
Specialista HR se zaměřuje i na budování pozice firemní značky a stránek určených pro firemní kariéru.Kdo je to Specialista HR? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Specialista HR? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Specialista HR? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Účetní zůstatek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Exkláva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trilogie? Znáte termín Dentální hygiena?

Klíčová slova: profese, wikipedie, informace, význam pojmu, Specialista HR, popis, synonymum, heslo, přesný výraz, odborný výraz, význam, přesný význam, vysvětlení, pojem, profese, formulace

Pojem Specialista HR je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Specialista HR ve Wikipedii

Najít slovo Specialista HR ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Specialista HR na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Specialista HR na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Specialista HR ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Specialista HR například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Specialista HR? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Specialista HR? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Specialista HR? Definice pojmu Specialista HR se nachází v kategorii Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.